38
  • 38 37:46
    2

FBC Trutnov (DTJ) - HAGA Pardubice 5:4
branky: 5. Rostislav Verner, 19. Martin Kisý, 20. Rostislav Verner, 21. Sebastian Matyas Pacan, 21. Matěj Strnad - 13. Matouš Sákra, 15. Matouš Sákra, 24. Martin Puchýř, 27. Daniel Bořetický; rozhodčí: Jitka Romančáková - Radek Hrdlička; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 95; zásahy brankářů: Jakub Strnad 14 - Tomáš Pávek 14; po třetinách: 1:2, 4:2, 0:0
45:00 Komentář hostů Jiránek Ondřej (Trenér): Děkuji soupeři za zápas, díky divákům za skvělou kulisu
45:00 Komentář domácích Meduna Tomáš (Trenér): Díky soupeři za zápas, skvělým divákům za kulisu
45:00 Střely ve 3. části: 6:3
44:59 Trutnovští hráči na konec urvali vítezství a my se s Vámi dnes loučíme a přejeme pohodovou sobotu.
43:00 Na dnešní zápas se přišli podívat odchovankyně trutnova sestry Korbelářovy.
40:56 Puchýř zablokoval trutnovskou střelu
40:18 Krasný zákrok brankáře FBC Trutnov.
37:46 Vyloučen hráč #88 Matěj Strnad družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za sekání
37:46 Matěj Strnad přišel navštívit pořadatelský stolek.
35:00 Srnič v šanci ale branku těsně minul
34:00 Brankář Hagy uklidil střelu Bartoše za mantinel
31:30 Fíla Vymlátil, trutnovský tank proráží obranou linii Hagy.
30:00 Střely ve 2. části: 7:10
26:05 GÓL HAGA Pardubice! 5:4
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #45 Daniel Bořetický, asistoval #22 Jan Dašek (5:4)
25:00 Picek ohrozil Trutnovskou bránu svou střelou.
24:22 Chára je konečeně na hřišti, můžeme se těšit na jeho kouzelné umění s flortbalkou.
23:46 GÓL HAGA Pardubice! 5:3
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #11 Martin Puchýř, asistoval #10 Daniel Pilný (5:3)
21:55 Vyloučen hráč #11 Jakub Bydžovský družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za vysoká florbalka
21:55 Haga si poprvé v tomto zápase zahraje přesilovku.
20:55 Timeout HAGA Pardubice
20:55 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 5:2
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #88 Matěj Strnad, asistoval #23 Pavel Bartoš (5:2)
20:37 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 4:2
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #96 Sebastian Matyas Pacan bez asistence (4:2)
19:40 Rostislav Verner jeho klasickou střelou ,,cituji 20 nad led" vstřelil krásný gol.
19:33 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 3:2
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #67 Rostislav Verner, asistoval #23 Pavel Bartoš (3:2)
19:06 Vyloučen hráč #66 Lukáš Picek družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za blokování florbalky
18:40 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 2:2
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #87 Martin Kisý, asistoval #76 Martin Mečíř (2:2)
18:27 Brankář Jan Charouz oblečený jako hráč, stále čeká na povel do hry.
15:49 První lajna dostává Hagu do obrovského tlaku.
15:00 Střely v 1. části: 6:5
14:26 GÓL HAGA Pardubice! 1:2
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #98 Matouš Sákra, asistoval #14 Petr Kučera (1:2)
14:26 Sákra neskutečnou dělovkou nedal šanci Trutnovskému brankáři a Haga se ujímá vedení.
14:00 Jacques vytváří skvělou atmosféru.
12:09 GÓL HAGA Pardubice! 1:1
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #98 Matouš Sákra, asistoval #10 Daniel Pilný (1:1)
12:09 Sákra srovnává na 1:1.
10:30 Tým Haga Pardubice je v plném počtu
09:35 Rostislav vypálil dalekonosnou střelu na bránu
08:30 Vyloučen hráč #17 Filip Dohnal družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za sekání
08:30 Trutnov hraje už druhou přesilovku.
04:30 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 1:0
03:51 Vyloučen hráč #71 Tomáš Vodrážka družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za sekání
02:30 Mečoun v šanci ale gol stále nepřišel
00:59 Utkání začíná v poklidném tempu.