• 45 44:38
    2
    Adam KOBR

SOKOLI Pardubice Excellent B - FTC Vysoké Mýto B 11:4
branky: 1. Matěj Procházka, 2. Dominik Nikolas Chmelař, 4. Luboš Volkov, 7. Luboš Volkov, 13. Jan Panna, 13. Lukáš Cimburek, 23. Luboš Volkov, 26. Filip Libánský, 26. Matěj Procházka, 29. Luboš Volkov, 31. Milan Růžička - 13. Adam Kobr, 14. Radim Jiráský, 27. David Vaňásek, 30. Radim Jiráský; rozhodčí: Jan Čečetka - Maximilián Mako; vyloučení: 3:2 + Radim Jiráský 4; využití: 2:1; diváků: 5; zásahy brankářů: Jakub Levínský 26 - Jiří Pokorný 19; po třetinách: 6:2, 4:2, 1:0
45:00 Komentář hostů Král Tomáš (Vedoucí): Děkujeme soupeři za utkání.
45:00 Komentář domácích Randa Milan (Vedoucí): Děkujeme soupeři za zápas.
45:00 Střely ve 3. části: 6:11
44:59 Vyloučen hráč #46 Matěj Drajer družstva SOKOLI Pardubice Excellent B na 2 minuty za nedovolené vrážení
44:38 Vyloučen hráč #6 Adam Kobr družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za sekání
44:38 V posledních třiceti sekundách byl vyloučen hráč hostujícího týmu
42:58 Nádherná střela domácího týmu, ale nebyla úspěšná
40:29 Vyloučen hráč #46 Matěj Drajer družstva SOKOLI Pardubice Excellent B na 2 minuty za hra na zemi
40:29 Domácí tým  v oslabení
40:00 Nádherná, ale neúspěšná akce domácího týmu.
30:35 GÓL SOKOLI Pardubice Excellent B! 11:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice Excellent B vstřelil #22 Milan Růžička, asistoval #9 Filip Libánský (11:4)
30:35 Výborný střelec Milan Růžička zahájil třetí třetinu nádhernou střelou do branky.
30:00 Střely ve 2. části: 10:7
29:46 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 10:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #8 Radim Jiráský, asistoval #6 Adam Kobr (10:4)
28:07 GÓL SOKOLI Pardubice Excellent B! 10:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice Excellent B vstřelil #91 Luboš Volkov, asistoval #9 Filip Libánský (10:3)
28:07 Domácí tým využil přesilovky a zvýšil své skóre na 10:3
27:08 Vyloučen hráč #7 Jan Ossendorf družstva FTC Vysoké Mýto B na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:14 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 9:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #79 David Vaňásek bez asistence (9:3)
26:14 Hostující tým využil přesilovky a vstřelil branku
25:28 GÓL SOKOLI Pardubice Excellent B! 9:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice Excellent B vstřelil #73 Matěj Procházka, asistoval #30 Jan Panna (9:2)
25:28 Domácí tým vstřelil druhou branku v oslabení
25:00 GÓL SOKOLI Pardubice Excellent B! 8:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice Excellent B vstřelil #9 Filip Libánský, asistoval #81 Dominik Nikolas Chmelař (8:2)
25:00 Domácí tým vstřelil branku v oslabení
24:27 Vyloučen hráč #76 Jakub Efler družstva SOKOLI Pardubice Excellent B na 2 minuty za bránění ve hře
12:56 GÓL SOKOLI Pardubice Excellent B! 6:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice Excellent B vstřelil #99 Lukáš Cimburek, asistoval #30 Jan Panna (6:1)
12:39 GÓL FTC Vysoké Mýto B! 5:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto B vstřelil #6 Adam Kobr, asistoval #8 Radim Jiráský (5:1)
12:17 GÓL SOKOLI Pardubice Excellent B! 5:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice Excellent B vstřelil #30 Jan Panna, asistoval #99 Lukáš Cimburek (5:0)
12:17 Domácí tým zvyšuje své skóre na 5:0
06:53 GÓL SOKOLI Pardubice Excellent B! 4:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice Excellent B vstřelil #91 Luboš Volkov, asistoval #46 Matěj Drajer (4:0)
06:53 Domácí tým využil přesilovky a vstřelil branku
04:48 Vyloučen hráč #8 Radim Jiráský družstva FTC Vysoké Mýto B na 2+2 minuty za sekání
03:47 GÓL SOKOLI Pardubice Excellent B! 3:0
03:47 Úžasná akce domácího týmu.
01:44 GÓL SOKOLI Pardubice Excellent B! 2:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice Excellent B vstřelil #81 Dominik Nikolas Chmelař, asistoval #22 Milan Růžička (2:0)
00:53 GÓL SOKOLI Pardubice Excellent B! 1:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice Excellent B vstřelil #73 Matěj Procházka, asistoval #14 Lukáš Pilný (1:0)
00:53 Domácí tým o vedení 1:0