6:3
    Matouš SÁKRA
    (Bořetický)

HAGA Pardubice - FBŠ Všestary B 6:3
branky: 4. Daniel Bořetický, 6. Filip Dohnal, 17. Daniel Bořetický, 27. Filip Dohnal, 39. Daniel Pilný, 45. Matouš Sákra - 2. Pavel Macháček, 11. Oldřich Vaňkát, 44. Jan Lankaš; rozhodčí: Vladimír Lešák - Martin Řehák; vyloučení: 0:4; využití: 0:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Tomáš Pávek 9 - Matěj Urban 28; po třetinách: 2:2, 2:0, 2:1
45:00 Komentář hostů Suchánek Martin (Vedoucí): Děkujeme soupeři za utkání
45:00 Komentář domácích Jiránek Ondřej (Trenér): Konečně tři dobré třetiny v jednom zápase. Efektivita střelby pořád špatná, ale naštěstí bylo šancí tolik, že to stačilo. Díky všem hráčům, že přišli a mohli jsme hrát tak jak chceme a nevymýšlet improvizované sestavy.
45:00 Střely ve 3. části: 11:4
44:54 GÓL HAGA Pardubice! 6:3
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #98 Matouš Sákra, asistoval #45 Daniel Bořetický (6:3)
44:09 Všestary přecijen snižují
44:00 Poslední minuta utkání
43:09 GÓL FBŠ Všestary B! 5:3
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil #81 Jan Lankaš bez asistence (5:3)
42:15 Všechny přesilovky Hagy, které jsme dnes měli možnost sledovat, se dají s klidným srdcem označit za velmi kvalitní. Výsledkem jsou však pouhé tři tyčky...
40:52 Další přesilovková tyč
40:13 Vyloučen hráč #80 Tomáš Merta družstva FBŠ Všestary B na 2 minuty za sekání
38:50 GÓL HAGA Pardubice! 5:2
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #10 Daniel Pilný, asistoval #98 Matouš Sákra (5:2)
38:50 Sákra našel Dáňu Pilného a ten se do brázdné kasy nemýlil
37:18 Všestary zařadily rychlejší a především důraznější stupeň
35:35 oba golmani si připisují důležité zákroky
35:04 Pilný zkušeně
34:13 Druhá úderná zpět na hřišti, uvdíme další branku?
33:28 Nepřesnosti na obou stranách
30:07 Do haly dorazil dědećek našeho legendárního plejera Tomáše Šimona, je nám ctí a národním svátkem
30:00 Střely ve 2. části: 12:1
29:08 Urban fantasticky vychytal Dohnala a vysloužil si ocenění od celého stolku
28:42 Druhá lajna Hagy dnes vypadá opravdu skvěle
26:50 GÓL HAGA Pardubice! 4:2
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #17 Filip Dohnal, asistoval #10 Daniel Pilný (4:2)
26:50 Dohnal pokračuje ve skvélém výkonu a posílá Hogu do dvougólového vedení, asistenci si připisuje Dáňa Pilný
18:57 Dobrý přesilovkový zámek
18:13 Vyloučen hráč #9 Petr Jiřička družstva FBŠ Všestary B na 2 minuty za sekání
18:13 Vyloučen hráč #81 Jan Lankaš družstva FBŠ Všestary B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
18:13 HAGA bude hrát dvě minuty 5 na 3
17:37 HAGA si zahraje přesilovku, zatím ve výhodě
16:19 GÓL HAGA Pardubice! 3:2
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #45 Daniel Bořetický, asistoval #17 Filip Dohnal (3:2)
16:19 Druhá úderná opět úřaduje
16:01 Haga stále drží míček
15:13 Haga začíná s balonkem na florbalkách
15:00 Střely v 1. části: 11:7
13:54 Svou přítomnost dává najevo nejvěrnější fanoušek mužského A týmu PETR HONZÍČEK
10:12 GÓL FBŠ Všestary B! 2:2
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil #64 Oldřich Vaňkát, asistoval #93 Matěj Urban (2:2)
10:12 Střela od půlky a asistence pro golmana určuje skóre 2:2
09:18 Kareš gentlemansky přenechal míček jedinému ženskému článku tohoto utkání, bohužel ve službách Všestar...
07:52 Dvojice domácích plejerů Bořetický - Dohnal délá Všestarům velké problémy svým pohybem a chutí kombinovat
06:39 Domácí kapitán Kučera uklidňuje hru
06:22 Tomáš Šimon (dále Haity) na hřišti
05:32 GÓL HAGA Pardubice! 2:1
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #17 Filip Dohnal, asistoval #98 Matouš Sákra (2:1)
05:32 Haze se aktivita vyplácí a domácí jdou poprvé do vedení
04:57 Juniorská dvojice Dašek - Buben délá svým napadáním problémy všestarským obráncům
04:11 Sledujeme hru v dobrém tempu
03:24 GÓL HAGA Pardubice! 1:1
03:24 Bořetický napodruhé překonal maskovaného muže v brance hostů a vyrovnává na 1:1
01:26 GÓL FBŠ Všestary B! 0:1
Branku družstva FBŠ Všestary B vstřelil #8 Pavel Macháček, asistoval #21 Martin Vlastník (0:1)
01:26 Haga z první střely inkasuje
00:00 Zdravíme fanoušky dobrého florbalu! Kávovar jede na plné obrátky, první utkání se blíží. Vzhledem k postavení obou týmů v tabulce, lze toto střetnutí označit za pŕímý souboj o úplný chvost. Pardubický celek dnes nasoupí v nabité sestavě, v brance však chybí maskovaný čaroděj Martin Korunka. Branku budou postupně hájit Tomáš Pávek a Patrik Mládek. Při rozcvičce můžeme vidět také fantoma online florbalových přenosů a především navrátilce do sestavy TOMÁŠE ŠIMONA.