4:5
    Marek ELIÁŠ
    (Petržela)

FbC Titáni USK Pardubice - FBC Trutnov (DTJ) 4:5
branky: 11. Roman Kadleček, 22. Tomáš Pavel, 41. Roman Truhlář, 43. Marek Eliáš - 3. Rostislav Verner, 3. Pavel Bartoš, 11. Sebastian Matyas Pacan, 28. Matěj Strnad, 40. Sebastian Matyas Pacan; rozhodčí: Daniel Jireček - Jan Čečetka; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Jakub Graňák 23 - Jan Charouz 20; po třetinách: 1:3, 1:1, 2:1
45:00 Střely ve 3. části: 10:11
42:41 GÓL FbC Titáni USK Pardubice! 4:5
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil #83 Marek Eliáš, asistoval #77 David Petržela (4:5)
42:41 Domácí tým snižuje skóre na 4:5
40:16 GÓL FbC Titáni USK Pardubice! 3:5
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil #25 Roman Truhlář, asistoval #77 David Petržela (3:5)
40:16 Domácí hráč, Roman Truhlář, vstřelil branku v přesilovce a snižuje skóre na 3:5
39:30 Vyloučen hráč #24 Adam Bureš družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
39:11 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 2:5
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #96 Sebastian Matyas Pacan, asistoval #37 Rostislav Verner (2:5)
39:11 Hostující hráč, Sebastian Pacan, vstřelil druhou branku a navyšuje sjóre na 2:5
38:30 Svoboda Vojtěch zablokoval střelu.
33:00 Domácí brankář předvedl další pěkný zákrok.
30:00 Střely ve 2. části: 7:7
27:55 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 2:4
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #88 Matěj Strnad, asistoval #76 Martin Mečíř (2:4)
27:55 Hostující tým navyšuje svoje skóre na 4:2
26:03 Domácí brankář předvádí úžasné zákroky.
22:30 Domácí brankář předvedl pěkný zákrok.
21:01 GÓL FbC Titáni USK Pardubice! 2:3
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil #7 Tomáš Pavel, asistoval #77 David Petržela (2:3)
21:01 Domácí tým snižuje náskok na 2:3
18:15 Druhá třetina je zatím velice vyrovnaná.
15:00 Střely v 1. části: 7:10
10:56 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 1:3
10:24 GÓL FbC Titáni USK Pardubice! 1:2
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil #98 Roman Kadleček, asistoval #25 Roman Truhlář (1:2)
10:24 Radim kadleček, vstřelil první branku pro domácí tým, snižuje náskok na 1:2
10:09 Hostující brankář předvedl pěkný zákrok.
02:58 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 0:2
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #23 Pavel Bartoš, asistoval #87 Martin Kisý (0:2)
02:58 Pavel Baroš navyšuje skóre hostujícího týmu na 2:0
02:15 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 0:1
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #37 Rostislav Verner, asistoval #76 Martin Mečíř (0:1)
02:15 Hostující tým vstřelil první branku utkání.
01:10 Vyloučen hráč #77 David Petržela družstva FbC Titáni USK Pardubice na 2 minuty za blokování florbalky