• 45 44:49
    2
    hra bez florbalky

SOKOLI Pardubice Excellent B - FbC Titáni USK Pardubice 6:4
branky: 15. Ondřej Kunt, 17. Martin Junek, 23. Matyáš Oliva, 24. Jakub Efler, 25. Dominik Nikolas Chmelař, 34. Lukáš Cimburek - 21. Dominik Vejvara, 22. Marek Eliáš, 34. Radek Cinko, 41. David Petržela; rozhodčí: Daniel Jireček - Jan Čečetka; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Jakub Levínský 24 - Adam Pacinda 21; po třetinách: 1:0, 4:2, 1:2
45:00 Střely ve 3. části: 4:12
44:49 Vyloučen hráč #96 Matyáš Oliva družstva SOKOLI Pardubice Excellent B na 2 minuty za hra bez florbalky
44:09 ​Hostující tým odvolává brankáře a hraje v šesti hráčích.
40:34 GÓL FbC Titáni USK Pardubice! 6:4
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil #77 David Petržela, asistoval #25 Roman Truhlář (6:4)
40:34 David Petržela snižuje skóre na 6:4
36:04 Domácí brankář předvedl další pěkný zákrok.
33:38 GÓL FbC Titáni USK Pardubice! 6:3
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil #6 Radek Cinko, asistoval #66 Marián Lukáč (6:3)
33:38 Hostující družstvo snižuje skóre na 6:3
33:02 GÓL SOKOLI Pardubice Excellent B! 6:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice Excellent B vstřelil #99 Lukáš Cimburek bez asistence (6:2)
33:02 Domácí družstvo navyšuje své skóre na 6:2
30:00 Střely ve 2. části: 11:10
24:52 GÓL SOKOLI Pardubice Excellent B! 5:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice Excellent B vstřelil #81 Dominik Nikolas Chmelař, asistoval #11 Martin Junek (5:2)
23:47 GÓL SOKOLI Pardubice Excellent B! 4:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice Excellent B vstřelil #76 Jakub Efler, asistoval #6 Ondřej Kunt (4:2)
22:56 GÓL SOKOLI Pardubice Excellent B! 3:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice Excellent B vstřelil #96 Matyáš Oliva, asistoval #11 Martin Junek (3:2)
22:56 Hráč domácího družstva, Matyáš Oliva vstřelil krásnou branku a tím navyšuje aktuální skóre na 3:2
21:27 GÓL FbC Titáni USK Pardubice! 2:2
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil #83 Marek Eliáš, asistoval #25 Roman Truhlář (2:2)
21:27 Marek Eliáš vstřelil branku pro hostující tým, dorovnává skóre na 2:2
20:41 GÓL FbC Titáni USK Pardubice! 2:1
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil #43 Dominik Vejvara, asistoval #77 David Petržela (2:1)
20:41 Hostující družstvo vstřelilo první branku a snižuje skóre na 2:1
18:00 Krásný zákrok domácího brankáře.
16:25 GÓL SOKOLI Pardubice Excellent B! 2:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice Excellent B vstřelil #11 Martin Junek, asistoval #96 Matyáš Oliva (2:0)
16:25 Domácí tým vstřelil další branku a navyšuje skóre na 2:0
15:00 Střely v 1. části: 12:6
14:50 GÓL SOKOLI Pardubice Excellent B! 1:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice Excellent B vstřelil #6 Ondřej Kunt, asistoval #96 Matyáš Oliva (1:0)
14:50 Domácí tým vstřelil první branku utkání.
11:43 Obě družstva si vytvářejí šance, ale ani jedna nebyla úspěšná.
09:11 Oba týmy vytváří silné tlaky.
03:20 Utkání je zatím velice vyrovnaný.