45
  • 45 44:02
    Litomyšl

SOKOLI Pardubice Excellent B - FLORBAL LITOMYŠL B 4:3
branky: 9. Milan Randa, 16. Dominik Nikolas Chmelař, 27. Martin Junek, 31. Luboš Volkov - 6. Petr Černý, 9. Michal Hrdina, 24. Petr Černý; rozhodčí: Filip Neumann - Filip Ryant; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Levínský 11 - Jiří Večeře 18; po třetinách: 1:2, 2:1, 1:0
45:00 Komentář hostů Novák Dominik (Trenér): Děkujeme soupeři za utkání.
45:00 Komentář domácích Chmelař Dominik Nikolas (Vedoucí): Děkujeme soupeři za utkání.
45:00 Střely ve 3. části: 5:6
44:16 Litomyšl to zkouší v šesti hráčích v poli.
44:02 Timeout FLORBAL LITOMYŠL B
40:02 Další břevno pro Litomyšl. Kompletace hattricku, Levínský si to umí postavit.
39:06 Vyloučen hráč #9 Filip Libánský družstva SOKOLI Pardubice Excellent B na 2 minuty za hra rukou
38:15 Souboj rameno na rameno pro Pardubice, pramenila z toho šance z předbrankového prostoru. Stav na světelné tabuli se nemění.
37:20 Pardubice dlouho drží balonek a rozehrávají. Hra se poněkud zpomalila.
35:29 Velká šance Litomyšle, ale přečíslení 2 na nikoho skončilo střelou z ostrého úhlu na solar.
33:30 Vyrovnaná pasáž hry, dlouho ani jeden z golmanů neměl žádnou práci.
30:55 GÓL SOKOLI Pardubice Excellent B! 4:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice Excellent B vstřelil #91 Luboš Volkov, asistoval #45 Milan Randa (4:3)
30:00 Střely ve 2. části: 9:3
27:00 Druhá šance v oslabení využita, máme srovnáno. Následně Litomyšl trefuje opět břevno.
26:46 GÓL SOKOLI Pardubice Excellent B! 3:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice Excellent B vstřelil #11 Martin Junek, asistoval #81 Dominik Nikolas Chmelař (3:3)
26:17 Vyloučen hráč #91 Luboš Volkov družstva SOKOLI Pardubice Excellent B na 2 minuty za sekání
26:17 Po nájezdu tu máme i první přesilovku pro Litomyšl. V šanci ale Pardubice. Těsně vedle.
23:26 GÓL FLORBAL LITOMYŠL B! 2:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil #87 Petr Černý z trestného střílení (2:3)
23:26 Pojď sem, kam jdeš. 2:3!
23:26 Sekera jak hrom, uvidíme nájezd"
20:24 Dobrá souhra Pardubic, střela ze středu hřiště ale míří vysoko nad branku.
19:50 Černý trefuje břevno střelou od mantinelu.
15:34 GÓL SOKOLI Pardubice Excellent B! 2:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice Excellent B vstřelil #81 Dominik Nikolas Chmelař, asistoval #9 Filip Libánský (2:2)
15:00 Střely v 1. části: 8:5
13:10 Pardubice zkouší střelbu z dálky, vznikají z toho nebezpečné situace.
08:39 GÓL SOKOLI Pardubice Excellent B! 1:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice Excellent B vstřelil #45 Milan Randa bez asistence (1:2)
08:21 GÓL FLORBAL LITOMYŠL B! 0:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil #96 Michal Hrdina, asistoval #48 Dominik Novák (0:2)
07:36 Černý minul naprosto odkrytou branku, už to mohlo být o dva góly.
05:44 Litomyšl se po neproměněné první šanci dostává do vedení. 0:1!
05:39 GÓL FLORBAL LITOMYŠL B! 0:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil #87 Petr Černý, asistoval #48 Dominik Novák (0:1)
00:57 První střlu si připosuje Litomyšl B, Levínský s klidem zkrotil na solaru.
00:01 Začalo druhé utkání dnešního turnaj, úvodní buly vyhrávé Litomyšl.