2
    Vojtěch KOUDELA
    vysoká florbalka

FBC DONAP Česká Skalice - FbC Sokol Předměřice n/L B 3:3
branky: 16. Dominik Cejnar, 31. Jiří Hrabík, 41. Dominik Cejnar - 9. Nicolas Hájek, 39. Daniel Černý, 44. Lukáš Doležal; rozhodčí: Lukáš Picek - Tomáš Havel; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Adam Richter 27 - Lukáš Volf 27; po třetinách: 0:1, 1:0, 2:2
45:00 Střely ve 3. části: 4:13
45:58 Zbytečné vyloučení na závěr zápasu.
44:57 Vyloučen hráč #67 Vojtěch Koudela družstva FbC Sokol Předměřice n/L B na 2 minuty za vysoká florbalka
44:37 Skalice dostává na závěr zápasu přesilovku.
44:36 Timeout FBC DONAP Česká Skalice
44:36 Vyloučen hráč #15 Lukáš Doležal družstva FbC Sokol Předměřice n/L B na 2 minuty za sekání
43:26 Předměřičtí vstřelili kontroverzní branku a zápas je vyrovnaný.
43:25 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L B! 3:3
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L B vstřelil #15 Lukáš Doležal, asistoval #10 Ondřej Martinec (3:3)
43:05 Předměřice zkouší v šesti.
41:02 Timeout FbC Sokol Předměřice n/L B
40:30 Skalice opět vede. Nához Jakuba Brejchy v bezprostřední blízkosti tečoval Dominik Cejnar.
40:29 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 3:2
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #24 Dominik Cejnar, asistoval #79 Jakub Brejcha (3:2)
38:33 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L B! 2:2
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L B vstřelil #71 Daniel Černý, asistoval #67 Vojtěch Koudela (2:2)
38:33 Předměřice vyrovnává vyrovnaný zápas.
30:29 Jiří Hrabík dává rychlý gól na začátku 3. třetiny a skaličtí obrací skóre.
30:28 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 2:1
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #9 Jiří Hrabík, asistoval #7 Jakub Metelka (2:1)
30:00 Střely ve 2. části: 6:11
28:44 Střela tahem Leoše Bárty pouze zazvonila o tyč domácích.
15:08 Dominik Cejnar dává rychlý gól 7 vteřin po začátku třetiny.
15:07 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 1:1
15:00 Střely v 1. části: 5:6
08:28 Nicolas Hájek otevírá skóre zápasu po skvělém průběhu před brankou jednoho ze spoluhráčů.
08:27 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L B! 0:1
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L B vstřelil #58 Nicolas Hájek, asistoval #89 Jan Šťásek (0:1)