• 45 44:52
    4:7
    (Kučera)

FBC Dobruška B - TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B 4:7
branky: 7. David Janeček, 24. David Janeček, 40. David Kollert, 41. David Janeček - 1. Adam Emlar, 3. Adam Emlar, 11. Petr Kotlář, 18. Petr Kotlář, 26. Lukáš Kvaček, 36. Petr Kotlář, 45. Lukáš Kvaček; rozhodčí: David Richter - Lukáš Bouček; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Jan Červinka 17 - Jakub Kučera 18; po třetinách: 1:3, 1:2, 2:2
45:00 Střely ve 3. části: 10:8
44:52 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 4:7
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #77 Lukáš Kvaček, asistoval #1 Jakub Kučera (4:7)
43:58 Timeout FBC Dobruška B
40:21 GÓL FBC Dobruška B! 4:6
Branku družstva FBC Dobruška B vstřelil #66 David Janeček, asistoval #24 Jakub Kollert (4:6)
40:08 Vyloučen hráč #33 Otto Völgyi družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B na 2 minuty za sekání
39:20 GÓL FBC Dobruška B! 3:6
Branku družstva FBC Dobruška B vstřelil #48 David Kollert, asistoval #13 Tomáš Pecen (3:6)
35:26 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 2:6
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #69 Petr Kotlář, asistoval #17 Dominik Haž (2:6)
30:00 Střely ve 2. části: 8:5
25:03 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 2:5
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #77 Lukáš Kvaček, asistoval #81 Jiří Hrobský (2:5)
23:42 GÓL FBC Dobruška B! 2:4
Branku družstva FBC Dobruška B vstřelil #66 David Janeček, asistoval #61 Jakub Hejhal (2:4)
17:00 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 1:4
15:00 Střely v 1. části: 6:10
10:57 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 1:3
09:40 Z tribuny sleduje zápas Bohumil Ševc, který vymýšlí taktiku na následující utkání Dobrého ve 14 hodin.
06:39 GÓL FBC Dobruška B! 1:2
02:22 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #29 Adam Emlar, asistoval #4 Jan Jirka (0:2)
00:24 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #29 Adam Emlar, asistoval #81 Jiří Hrobský (0:1)