6:3
    Petr KOTLÁŘ
    (Haž)

FBC Trutnov (DTJ) B - TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B 6:3
branky: 2. Roman Šauer, 4. Jan Tatar, 7. Jan Tatar, 22. Petr Hepnar, 33. Marcel Braun, 39. Jan Tatar - 16. Petr Kotlář, 34. Lukáš Kvaček, 42. Petr Kotlář; rozhodčí: Lukáš Bouček - Lucie Adamová; vyloučení: 1:5; využití: 1:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Petr Šťastný 30 - Karel Hašek 13; po třetinách: 3:0, 1:1, 2:2
45:00 Střely ve 3. části: 6:9
41:46 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 6:3
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #69 Petr Kotlář, asistoval #17 Dominik Haž (6:3)
38:33 GÓL FBC Trutnov (DTJ) B! 6:2
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) B vstřelil #18 Jan Tatar bez asistence (6:2)
36:11 Vyloučen hráč #29 Adam Emlar družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B na 2 minuty za špatné střídání
33:22 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 5:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #77 Lukáš Kvaček bez asistence (5:2)
33:22 Emoce jsou veliké a zápas za rozhodnutého stavu vypadá jak rugby.
32:18 GÓL FBC Trutnov (DTJ) B! 5:1
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) B vstřelil #96 Marcel Braun, asistoval #92 Roman Šauer (5:1)
31:15 Vyloučen hráč #77 Lukáš Kvaček družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B na 2 minuty za hrubost
30:51 Vyloučen hráč #2 Adam Karel družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B na 2 minuty za nesportovní chování
30:00 Střely ve 2. části: 6:10
29:12 Vyloučen hráč #7 Matyáš Havrda družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B na 2 minuty za sekání
27:02 Vyloučen hráč #17 Dominik Haž družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B na 2 minuty za vysoká florbalka
22:30 Trutnov se pokusil ještě zvýšit. Naštěstí brankář předvedl neskutečný zákrok a stále drží naději na vítězství.
21:46 Trutnov zvyšuje na 4:1. Teď to pro Jaroměř bude velmi těžké.
21:45 GÓL FBC Trutnov (DTJ) B! 4:1
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) B vstřelil #15 Petr Hepnar, asistoval #78 Jan Fišera (4:1)
20:12 Jaroměř určuje tempo hry.
17:58 Výjimečné schopnosti obránce Trutnova zajistili možnost jít do protiútoku. Naneštěstí míček po souboji končí za mantinelem.
17:04 Je to komplikované. Hra jde teď z jedné strany na druhou.
15:28 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #69 Petr Kotlář, asistoval #33 Otto Völgyi (3:1)
15:28 V kabině muselo být hodně rušno, jelikož Jaroměř snižuje na 3:1.
15:00 Právě začala 2.třetina. Doufáme že uvidíme stějně kvalitní florbal jako v té předchozí.
15:00 Střely v 1. části: 7:14
13:31 Brankář Trutnova předvádí skvělé zákroky. Jaroměř si s ním zatím neví rady.
12:03 Jaroměř ve velké šanci. Akce však končí za mantinelem.
07:00 Jaroměř teď ve velké šanci. Brankář však kryje a jaroměřská akce končí v rukou brankáře.
06:21 Vyloučen hráč #22 Jakub Davidík družstva FBC Trutnov (DTJ) B na 2 minuty za hrubost
06:21 A máme tu první přesilovku utkání. Jaroměř míá teď šanci snížit.
06:11 GÓL FBC Trutnov (DTJ) B! 3:0
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) B vstřelil #18 Jan Tatar bez asistence (3:0)
06:11 Tatar využívá situace a zvyšuje na 3:0
05:04 Zápas se přiostřuje.
03:48 GÓL FBC Trutnov (DTJ) B! 2:0
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) B vstřelil #18 Jan Tatar, asistoval #92 Roman Šauer (2:0)
03:48 Jaroměř ohrozila protivníkovu branku. Ovšem se znovu projevilo pravidlo nedáš, dostaneš a Trutnov jde do vedení 2:0
02:47 Tvrdý souboj v rohu hříště. Jaroměř na balónu.
01:34 GÓL FBC Trutnov (DTJ) B! 1:0
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) B vstřelil #92 Roman Šauer, asistoval #18 Jan Tatar (1:0)
01:34 Trutnov svoji střelou zvyšuje na 1:0. Jen tak dál. Zatím je to koukatelné utkání.
00:47 Jaroměř teď měla slušnou šanci. Trutnov odpaluje do bezpečí za mantinel.