• 44 43:11
    5:3
    ()

TJ Sokol Dvůr Králové nL C - FBC Dobruška-Dobré C 5:3
branky: 14. Michael Havran, 16. Václav Vachek, 35. Patrik Adámek, 37. Václav Vachek, 44. Patrik Adámek - 1. Adam Šmída, 19. Tomáš Pecen, 23. Jiří Verner; rozhodčí: Tomáš Balachoncev - Jan Čečetka; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Rejl 21 - Veronika Šmídová 18; po třetinách: 1:1, 1:2, 3:0
45:00 Střely ve 3. části: 8:4
43:11 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL C! 5:3
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL C vstřelil #74 Patrik Adámek z trestného střílení (5:3)
42:30 Timeout FBC Dobruška-Dobré C
40:00 Vyloučen hráč #94 Ivo Němec družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL C na 2 minuty za špatné střídání
38:27 Vyloučen hráč #97 Adam Šmída družstva FBC Dobruška-Dobré C na 2 minuty za bránění ve hře
36:19 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL C! 4:3
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL C vstřelil #9 Václav Vachek, asistoval #19 Jakub Háze (4:3)
34:40 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL C! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL C vstřelil #74 Patrik Adámek, asistoval #10 Tomáš Zíbr (3:3)
30:00 Střely ve 2. části: 7:12
29:59 Vyloučen hráč #13 Rudolf Suk družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL C na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:59 Do 3.třetiny půjde Dobré v přesile
25:53 Tvrdý souboj na velkém brankovišti Dvora, rozehra pro Dobré, ale nic z toho
23:45 Soubojů mimo balonek příbývá, snad to nepovede někam dál
22:05 Nenechali
22:03 GÓL FBC Dobruška-Dobré C! 2:3
Branku družstva FBC Dobruška-Dobré C vstřelil #25 Jiří Verner z trestného střílení (2:3)
22:03 A je tu nájezd, trenér Předměřic kříčí, že jede, nevím jestli ho nechají
20:55 Dvůr je sice více na balónku, ale střílí do prvního nebo to má golmanka
19:28 Zápas se začíná vyhrocovat
18:33 GÓL FBC Dobruška-Dobré C! 2:2
Branku družstva FBC Dobruška-Dobré C vstřelil #13 Tomáš Pecen bez asistence (2:2)
18:33 Vybojoval a pak po zemi překvapil brankáře, krásná individuální akce Tomáše Pecena
17:40 Patrik Adámek opět mimo branku
15:43 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL C! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL C vstřelil #9 Václav Vachek, asistoval #24 Martin Kubelka (2:1)
15:43 Gól do poloprázdné branky, golmanka nestihla přesun, hezky sehráno
15:01 Je tu nová třetina, buly pro Dvůr
15:00 Střely v 1. části: 8:8
14:59 Zatím se to zdá jako velmi tvrdý a vyrovnáný zápas, máme se na co těšit
13:43 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL C! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL C vstřelil #36 Michael Havran, asistoval #19 Jakub Háze (1:1)
13:43 A máme srovnáno, skrytá střela mezi nohama obránce a byl tam, golmanka bez šance, 1:1
11:52 Je to boj o každý centimetr, pro neutrálního fanouška je krasný zápas
09:31 Dobré teď předvádělo neuvěřitelný tlak, ale gól to nepřineslo
06:02 Kluci ze Dvora obstřelují branku Dobrého, ale golmanka jim gól nedovolí a střáží svoji branku jako pevnost, uvidíme jak dlouho tato pevnost vydrží
04:03 Domácí v plném počtu
03:04 Zatím jsou na balónku spíše tým ze Dvora, dobře bráněné oslabení
02:03 Vyloučen hráč #16 Eduard Jirásko družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL C na 2 minuty za bránění ve hře
02:03 Máme tu první vyloučení, uvidíme zda dokaže Dobré početní výhodu využít
00:13 GÓL FBC Dobruška-Dobré C! 0:1
Branku družstva FBC Dobruška-Dobré C vstřelil #97 Adam Šmída, asistoval #7 Daniel Šmída (0:1)
00:13 No panejo, to během odloženého vyloučení kombinanci já na bráchu a brácha na mě zvyšuje Šmída na 0:1