• 42 41:08
    4:10
    (Kryl)

Orel Rtyně v Podkrkonoší B - Finance Novák FBK Jičín B 4:10
branky: 13. Lukáš Dub, 13. Jakub Martinec, 16. Petr Valenta, 23. Petr Kašpar - 2. Vojtěch Sobotka, 11. Martin Petrgál, 12. Jakub Houžvička, 15. Petr Kryl, 26. Petr Kryl, 31. Martin Petrgál, 33. Vladimír Brendl, 35. Petr Kryl, 41. Martin Petrgál, 42. Vojtěch Sobotka; rozhodčí: Maximilián Mako - Tomáš Marek; vyloučení: 2:1 + Lukáš Kotula 4; využití: 1:2; diváků: 37; zásahy brankářů: Rudolf Romančák 14 - Matěj Kraušner 19; po třetinách: 2:4, 2:1, 0:5
45:00 Střely ve 3. části: 6:10
41:08 GÓL Finance Novák FBK Jičín B! 4:10
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #7 Vojtěch Sobotka, asistoval #93 Petr Kryl (4:10)
41:08 Po přihrávce od Kryla, skvělou individuální akcí zyvšuje Vojtěch Sobotka na 4:10
40:46 GÓL Finance Novák FBK Jičín B! 4:9
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #9 Martin Petrgál, asistoval #91 Jakub Houžvička (4:9)
40:46 Jičín zvyšuje už na 4:9
38:58 Martin Petrgál teď skvěle náhrával před bránu, ale Jičín nedokázal šanci využít
35:53 Vyloučen hráč #26 Tomáš Doležal družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B na 2 minuty za hrubost
35:53 Vyloučen hráč #22 Lukáš Kotula družstva Finance Novák FBK Jičín B na 2 minuty za hrubost
35:53 Vzájemné vyloučení, bude se pokračovat 4 na 4
34:22 GÓL Finance Novák FBK Jičín B! 4:8
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #93 Petr Kryl, asistoval #22 Lukáš Kotula (4:8)
34:22 Jičín dokázal znovu využít přesilovku po krásné teči Petra Kryla
33:11 Jičín zvýšil na 4:7 a teď má ještě přesilovku
32:57 GÓL Finance Novák FBK Jičín B! 4:7
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #14 Vladimír Brendl, asistoval #93 Petr Kryl (4:7)
25:36 GÓL Finance Novák FBK Jičín B! 4:5
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #93 Petr Kryl bez asistence (4:5)
22:46 Rtyně už dokázala vyrovnat, stav je 4:4
22:45 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší B! 4:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B vstřelil #9 Petr Kašpar, asistoval #10 Dalibor Horák (4:4)
22:15 Teď tady byla nepříjemná srážka, snad jsou všichni v pořádku
19:14 Jičín po rychlé rozehrávce trefuje tyčku
15:56 Rtyně taky dokázala vužít přesilovku
15:55 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší B! 3:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B vstřelil #78 Petr Valenta, asistoval #97 Jakub Martinec (3:4)
15:01 Jdeme do druhé třetiny tohoto zápasu
15:00 Střely v 1. části: 5:7
14:01 Jičín dokázal dát branku i v oslabení a je to 2:4
14:00 GÓL Finance Novák FBK Jičín B! 2:4
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #93 Petr Kryl, asistoval #14 Vladimír Brendl (2:4)
13:10 Rtyně teď má přesilovku a to za trest 2+2
12:25 Rtyně během 13 vteřin snížila na 2:3
12:24 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší B! 2:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B vstřelil #97 Jakub Martinec, asistoval #22 Lukáš Dub (2:3)
12:24 Vyloučen hráč #22 Lukáš Kotula družstva Finance Novák FBK Jičín B na 2+2 minuty za nedovolené vrážení
12:11 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší B! 1:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B vstřelil #22 Lukáš Dub, asistoval #2 Tomáš Balcar (1:3)
11:35 Jičín dal 2 slepené góly
11:34 GÓL Finance Novák FBK Jičín B! 0:3
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #91 Jakub Houžvička, asistoval #9 Martin Petrgál (0:3)
10:31 Jičín využil svojí přesilovku
10:30 GÓL Finance Novák FBK Jičín B! 0:2
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #9 Martin Petrgál, asistoval #7 Vojtěch Sobotka (0:2)
09:22 Vyloučen hráč #10 Dalibor Horák družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B na 2 minuty za sekání
07:30 Martin Petrgál měl teď obrovskou šanci, ale neproměnil
01:41 Jičín otevírá zápas, po krásné přihrávce, zakončení do odkryté branky
01:40 GÓL Finance Novák FBK Jičín B! 0:1
00:01 Začíná nám zápas mezi Rtyní a Jičínem, uvidíme co nám zápas nabídne