• 45 44:58
    12:2
    (Maryška)

FBC Dobruška-Dobré C - Orel Rtyně v Podkrkonoší B 12:2
branky: 8. Jakub Nosek, 20. Tomáš Kulhánek, 20. Adam Šmída, 23. Adam Šmída, 24. Tomáš Bárta, 24. Jiří Verner, 25. Bohumil Ševc, 27. Adam Šmída, 30. Jiří Šlitr, 36. Tomáš Nosek, 44. Tomáš Kulhánek, 45. Tomáš Rýznar - 18. Jakub Martinec, 45. Jakub Martinec; rozhodčí: Kateřina Jeřábková - Lucie Adamová; vyloučení: 1:4; využití: 2:0; zásahy brankářů: Veronika Šmídová 15 - Rudolf Romančák 15; po třetinách: 1:0, 8:1, 3:1
45:00 Střely ve 3. části: 5:5
44:58 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší B! 12:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B vstřelil #97 Jakub Martinec, asistoval #71 Michal Maryška (12:2)
44:30 Je vidět, že jméno Tomáš je golové.
44:18 GÓL FBC Dobruška-Dobré C! 12:1
Branku družstva FBC Dobruška-Dobré C vstřelil #37 Tomáš Rýznar, asistoval #17 Jakub Nosek (12:1)
43:52 GÓL FBC Dobruška-Dobré C! 11:1
Branku družstva FBC Dobruška-Dobré C vstřelil #16 Tomáš Kulhánek, asistoval #25 Jiří Verner (11:1)
36:45 Vidíme golový festival.
35:44 GÓL FBC Dobruška-Dobré C! 10:1
Branku družstva FBC Dobruška-Dobré C vstřelil #33 Tomáš Nosek, asistoval #11 Tomáš Bárta (10:1)
30:50 Padlo už tolik golů, že speakerovi došly hlasivky.
30:00 Střely ve 2. části: 16:6
29:57 GÓL FBC Dobruška-Dobré C! 9:1
Branku družstva FBC Dobruška-Dobré C vstřelil #24 Jiří Šlitr, asistoval #25 Jiří Verner (9:1)
27:35 Adam Šmída měl asi střeleckou snídani a svým hattrickem dovržuje potupu hostů.
26:34 GÓL FBC Dobruška-Dobré C! 8:1
Branku družstva FBC Dobruška-Dobré C vstřelil #97 Adam Šmída, asistoval #10 Dominik Barilla (8:1)
26:19 Vyloučen hráč #51 Michal Hepnar družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B na 2 minuty za sekání
25:13 Legenda Doberáku Bohumil Ševc opět ukázal že umí vstřelit branku. A dnes si určitě dá medovinu u vánočního stromu v Dobrém.
24:47 GÓL FBC Dobruška-Dobré C! 7:1
Branku družstva FBC Dobruška-Dobré C vstřelil #21 Bohumil Ševc, asistoval #91 Vojtěch Čtvrtečka (7:1)
23:58 Krásně proměněné trestné střílení Jiřího Vernera. Brankáře vykoupal, jak batole.
23:57 GÓL FBC Dobruška-Dobré C! 6:1
Branku družstva FBC Dobruška-Dobré C vstřelil #25 Jiří Verner z trestného střílení (6:1)
23:48 Halou zní pátá.
23:19 GÓL FBC Dobruška-Dobré C! 5:1
Branku družstva FBC Dobruška-Dobré C vstřelil #11 Tomáš Bárta, asistoval #7 Daniel Šmída (5:1)
22:59 Vyloučen hráč #91 Jakub Novotný družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B na 2 minuty za bránění ve hře
22:21 GÓL FBC Dobruška-Dobré C! 4:1
Branku družstva FBC Dobruška-Dobré C vstřelil #97 Adam Šmída, asistoval #17 Jakub Nosek (4:1)
22:21 Dobré rozjeli vlak a drtí soupeře.
19:40 GÓL FBC Dobruška-Dobré C! 3:1
Branku družstva FBC Dobruška-Dobré C vstřelil #97 Adam Šmída, asistoval #37 Tomáš Rýznar (3:1)
19:30 Tomáš Kulhánek vymetl pavučiny brankaři hostů.
19:15 GÓL FBC Dobruška-Dobré C! 2:1
Branku družstva FBC Dobruška-Dobré C vstřelil #16 Tomáš Kulhánek, asistoval #10 Dominik Barilla (2:1)
18:00 Dobré inkasuje v oslabení a přesilovky se dají přirovnat k San Jose Sharks.
17:45 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší B! 1:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B vstřelil #97 Jakub Martinec bez asistence (1:1)
17:30 Dobré má další přesilovku. Hosté jsou velice agresivní směrem k rozhodčím.
17:24 Vyloučen hráč #9 Petr Kašpar družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B na 2 minuty za hrubost
16:10 Jirka Verner si dělá ze soupeřů kuželky.
15:00 Začíná druhá třetina. Hosté mají výhodu přesilové hry.
15:00 Střely v 1. části: 6:6
14:52 Vyloučen hráč #37 Tomáš Rýznar družstva FBC Dobruška-Dobré C na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
14:16 A po neuspěšné přesilovce domácích přijde přesilovka hostí. Karty se otočily.
12:39 A máme tu první přesilovku zápasu. Domácí se pokusí o vstřelení druhé branky.
12:14 Vyloučen hráč #71 Michal Maryška družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B na 2 minuty za blokování florbalky
11:14 Hosté zatím více diskutují než hrají.
10:00 Tomáš Kulhánek nepřevzal střeleckou florbalku.
07:42 GÓL FBC Dobruška-Dobré C! 1:0
Branku družstva FBC Dobruška-Dobré C vstřelil #17 Jakub Nosek, asistoval #97 Adam Šmída (1:0)
01:50 Zápas začíná v pomalejším tempu.
01:20 Zápas začíná o 20 minut později kvůli pozdnímu příjezdu brankáře hostů.