trest do konce utkání
  • 45 44:33
    4

Sokol Chlumec nad Cidlinou - FBC Trutnov (DTJ) B 7:4
branky: 4. Matěj Zámečník, 29. Matěj Váňa, 30. Jan Hanus, 30. Tomáš Králíček, 34. Tomáš Hudec, 35. Filip Kořínek, 44. Filip Kořínek - 3. Martin Ullrich, 9. Roman Šauer, 24. Ondřej Ševčík, 25. Jan Tatar; rozhodčí: Lukáš Picek - Jiří Vaňous; vyloučení: 4 + Jan Hanus 4:3 + Jakub Davidík 4 + Jakub Bydžovský TDKU + 4; využití: 1:1; zásahy brankářů: Tomáš Trutnovský 19 - Filip Kobylka 28; po třetinách: 1:2, 3:2, 3:0
45:00 Střely ve 3. části: 16:9
44:33 Vyloučen hráč #7 Tomáš Hudec družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2 minuty za hrubost
44:33 Vyloučen hráč #11 Jakub Bydžovský družstva FBC Trutnov (DTJ) B na 2+2 minuty za hrubost
44:33 Vyloučen hráč #11 Jakub Bydžovský družstva FBC Trutnov (DTJ) B do konce utkání
43:01 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 7:4
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #77 Filip Kořínek, asistoval #87 Matěj Váňa (7:4)
42:56 Vyloučen hráč #61 Jan Hanus družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2+2 minuty za hrubost
41:26 Vyloučen hráč #11 Jakub Bydžovský družstva FBC Trutnov (DTJ) B na 2 minuty za hrubost
40:27 Vyloučen hráč #87 Matěj Váňa družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2 minuty za hrubost
40:27 Vyloučen hráč #92 Roman Šauer družstva FBC Trutnov (DTJ) B na 2 minuty za hrubost
36:14 Vyloučen hráč #22 Jakub Davidík družstva FBC Trutnov (DTJ) B na 2+2 minuty za hrubost
34:59 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 6:4
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #77 Filip Kořínek bez asistence (6:4)
34:42 Vyloučen hráč #92 Roman Šauer družstva FBC Trutnov (DTJ) B na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:43 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 5:4
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #7 Tomáš Hudec, asistoval #54 Tomáš Králíček (5:4)
30:00 Střely ve 2. části: 11:8
29:56 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 4:4
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #54 Tomáš Králíček, asistoval #4 Vít Školník (4:4)
29:48 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 3:4
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #61 Jan Hanus, asistoval #97 Matěj Zámečník (3:4)
28:08 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 2:4
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #87 Matěj Váňa, asistoval #77 Filip Kořínek (2:4)
24:22 GÓL FBC Trutnov (DTJ) B! 1:4
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) B vstřelil #18 Jan Tatar, asistoval #22 Jakub Davidík (1:4)
23:12 GÓL FBC Trutnov (DTJ) B! 1:3
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) B vstřelil #16 Ondřej Ševčík, asistoval #11 Jakub Bydžovský (1:3)
15:00 Střely v 1. části: 8:6
08:48 GÓL FBC Trutnov (DTJ) B! 1:2
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) B vstřelil #92 Roman Šauer, asistoval #22 Jakub Davidík (1:2)
07:37 Vyloučen hráč #87 Matěj Váňa družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2 minuty za sekání
03:39 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 1:1
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #97 Matěj Zámečník, asistoval #87 Matěj Váňa (1:1)
02:14 GÓL FBC Trutnov (DTJ) B! 0:1
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) B vstřelil #7 Martin Ullrich, asistoval #18 Jan Tatar (0:1)