3:2
    Josef NĚMEC
    (Hráský)

Finance Novák FBK Jičín B - TJ Sokol Dvůr Králové nL C 3:2
branky: 8. Tomáš Ouhrabka, 22. Tomáš Houška, 33. Petr Kryl - 23. Václav Vachek, 38. Josef Němec; rozhodčí: David Fröde - Lukáš Bouček; vyloučení: 0 + Tomáš Ouhrabka 4 + TT:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matěj Slavík 25 - Lukáš Rejl 21; po třetinách: 1:0, 1:1, 1:1
45:00 Střely ve 3. části: 9:10
37:24 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL C! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL C vstřelil #81 Josef Němec, asistoval #22 Kristián Hráský (3:2)
33:34 Vyloučen hráč #15 Stanislav Karban družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL C na 2 minuty za sekání
32:34 GÓL Finance Novák FBK Jičín B! 3:1
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #6 Petr Kryl, asistoval #29 Jiří Janatka (3:1)
30:00 Střely ve 2. části: 10:10
22:14 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL C! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL C vstřelil #9 Václav Vachek, asistoval #24 Matyáš Baudisch (2:1)
21:35 GÓL Finance Novák FBK Jičín B! 2:0
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #2 Tomáš Houška, asistoval #29 Jiří Janatka (2:0)
15:00 Střely v 1. části: 5:7
07:15 Vyloučen hráč #7 Tomáš Ouhrabka družstva Finance Novák FBK Jičín B do konce utkání - technický trest
07:15 Vyloučen hráč #7 Tomáš Ouhrabka družstva Finance Novák FBK Jičín B na 2+2 minuty za neuvedení v sestavě
07:00 GÓL Finance Novák FBK Jičín B! 1:0
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka bez asistence (1:0)