• 45 44:47
    5:6
    (Fidler)

FBC DONAP Česká Skalice - Sokol Chlumec nad Cidlinou 5:6
branky: 10. Ondřej Lukavský, 18. Jakub Metelka, 31. Jakub Metelka, 37. Jakub Metelka, 45. Jakub Metelka - 1. Dominik Znamínko, 6. Filip Kořínek, 35. Tomáš Hudec, 39. Tomáš Hudec, 39. David Štěrba, 43. David Štěrba; rozhodčí: Radek Hrdlička - Martin Korunka; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Adam Richter 29 - Marek Obr 21; po třetinách: 1:2, 1:0, 3:4
45:00 Střely ve 3. části: 8:11
44:55 Skalice v 6.
44:48 Skalice měla standartku před bránou, nejdříve trefili blok, poté Metelka trefil bránu.
44:47 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 5:6
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #7 Jakub Metelka, asistoval #71 Michal Fidler (5:6)
42:50 Chlumec využil své přesilové hry a zvyšuje svoje skóre na 6:4.
42:49 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 4:6
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #18 David Štěrba, asistoval #54 Tomáš Králíček (4:6)
42:04 Timeout FBC DONAP Česká Skalice
42:04 Vyloučen hráč #67 Daniel Postupa družstva FBC DONAP Česká Skalice na 2 minuty za blokování florbalky
40:54 Chlumec nevyužil přesilové hry.
38:52 Vyloučen hráč #7 Jakub Metelka družstva FBC DONAP Česká Skalice na 2 minuty za sekání
38:46 Trestné střílení družstva FBC DONAP Česká Skalice neproměnil #79 Jakub Brejcha.
38:42 Máme tu dva rychlé góly Chlumce.
38:41 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 4:5
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #18 David Štěrba, asistoval #24 Tomáš Hanuš (4:5)
38:27 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 4:4
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #7 Tomáš Hudec, asistoval #24 Tomáš Hanuš (4:4)
36:16 Akce 2v1, Lukavský našel Metelku, který zakončuje do prázdné brány.
36:15 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 4:3
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #7 Jakub Metelka, asistoval #42 Ondřej Lukavský (4:3)
34:18 Hudec dorovnává skóre po své střele nad pravou nohou golmana.
34:06 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 3:3
30:30 Mame tu rychlý gól, Metelka vymetl šíbu a zvyšuje skóre na 3:2.
30:29 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 3:2
30:00 Střely ve 2. části: 10:14
29:25 Užasný zákrok Skalického golmana.
28:25 Hra je více opatrnější.
24:24 Chlumec má teď mnoho šancí, ale všechno jde mimo bránu.
20:32 Pěkná kombinace Hrabíka a Fidlera, střela končí jen v nohách golmana.
17:34 Skalice využívá své přesilové hry a srovnává skóre.
17:33 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 2:2
16:30 Vyloučen hráč #55 Miroslav Žampa družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2 minuty za hra na zemi
15:00 Střely v 1. části: 8:10
14:50 Chlumec se teď snažil alespoň ještě o jeden gól do konce třetiny, ale všechny střely šli do golmana.
11:52 Fidler v obrovské šanci, šel sám na bránu, ale trefuje pouze nad.
09:27 Fidler krásně našel Lukavského a ten zakončuje.
09:26 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 1:2
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #42 Ondřej Lukavský, asistoval #71 Michal Fidler (1:2)
08:30 Skalice se snaží dát góla, ale moc se jim to nedaří. A všechno jim jde nad bránu.
05:51 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 0:2
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #77 Filip Kořínek, asistoval #21 Dominik Znamínko (0:2)
05:11 Hra je zatím v poklidném tempu.
00:42 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 0:1
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #21 Dominik Znamínko, asistoval #10 David Mlynář (0:1)