• 44 43:32
    6:5
    (Číhař)

IBK Holice - HAGA Pardubice B 6:5
branky: 1. David Sušil, 4. Filip Záhrobský, 22. Vojtěch Šefranko, 42. Filip Záhrobský, 43. Tomáš Číhař, 44. Jaroslav Tošovský - 5. Martin Drápalík, 13. Filip Dohnal, 15. Daniel Pilný, 17. Jan Seiner, 32. Petr Papák; rozhodčí: Daniel Jireček - Tomáš Havel; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Daniel Jeník 26 - Patrik Mládek 29; po třetinách: 2:3, 1:1, 3:1
45:00 Komentář domácích Dědič Lukáš (Trenér): Po pomalejší první třetině se kluci postupně herně a výkonnostně zlepšovali, až dokončili úžasný obrat proti těžkému soupeři. Svojí bojovností a tymovostí se jim nakonec podařilo otočit utkání v náš prospěch. Většina kluků si poprvé vyzkoušela zahrát Pardubickou ligu a jsme s jejich výkonem spokojeni. Slušný začátek do sezóny a jedeme dál.
45:00 Střely ve 3. části: 18:11
44:59 Holice v tomto velice vyhrocenném utkání vyhrávají!!!!!!
43:32 GÓL IBK Holice! 6:5
Branku družstva IBK Holice vstřelil #34 Jaroslav Tošovský, asistoval #24 Tomáš Číhař (6:5)
43:32 Holice jdou do vedení
43:10 Hra je čím dál tim více napjatá
42:27 GÓL IBK Holice! 5:5
Branku družstva IBK Holice vstřelil #24 Tomáš Číhař, asistoval #34 Jaroslav Tošovský (5:5)
42:27 A máme vyrovnáno!
42:04 Vyloučen hráč #7 Daniel Sýkora družstva HAGA Pardubice B na 2 minuty za blokování florbalky
41:26 Timeout IBK Holice
41:26 GÓL IBK Holice! 4:5
Branku družstva IBK Holice vstřelil #9 Filip Záhrobský, asistoval #36 Matěj Krám (4:5)
41:26 Gól Holic, budeme mít napínavý konec
40:03 Vyloučen hráč #34 Jaroslav Tošovský družstva IBK Holice na 2 minuty za nesportovní chování
39:34 Vyloučen hráč #71 Tomáš Vodrážka družstva HAGA Pardubice B na 2 minuty za nedovolené vrážení
39:03 Zákrok večera, který předvedl Dan Jenííííííík
37:25 Další tyč za zády Jeníka
33:34 Za zády Jeníka cinkla tyč
31:13 Timeout HAGA Pardubice B
31:13 GÓL HAGA Pardubice B! 3:5
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #82 Petr Papák, asistoval #16 Martin Jedlička (3:5)
31:13 Další gól hostí, kteří oskakují na rozdíl 2 branek
30:01 Doufejme ve více hezkého florbalu a v méně protestů
30:00 Střely ve 2. části: 8:10
28:23 Vyloučen hráč #27 Vojtěch Šefranko družstva IBK Holice na 2 minuty za bránění ve hře
27:57 Zápas se nám začíná vyostřovat
25:07 Vyloučen hráč #16 Martin Jedlička družstva HAGA Pardubice B na 2 minuty za hrubost
25:07 Vyloučen hráč #27 Vojtěch Šefranko družstva IBK Holice na 2 minuty za hrubost
25:07 Po vzájemném pošťuchování uvidíme hru 4na4
22:59 Nešetřilovi vůbec nesedla střela z bezprostřední blízkosti
21:25 GÓL IBK Holice! 3:4
Branku družstva IBK Holice vstřelil #27 Vojtěch Šefranko, asistoval #48 Michael Kohl (3:4)
21:25 Šefranko krásným backhandem umístěným k tyččce stahuje stav na rozdíl jedné branky
19:05 Hra je teď dost rozkouskovaná
16:06 GÓL HAGA Pardubice B! 2:4
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #26 Jan Seiner, asistoval #4 Martin Drápalík (2:4)
16:06 Haga po standartce odskakuje na rozdíl dvou branek
15:40 Do 2. třetiny vstoupily oba týmy aktivně
15:00 Střely v 1. části: 9:10
14:55 GÓL HAGA Pardubice B! 2:3
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #10 Daniel Pilný, asistoval #42 David Jelínek (2:3)
14:45 Pražák se dostal do samostatného úniku svou šanci však nevyužil
13:40 Krásná individuální akce Steinera, kterou vyřešila obrana společně s Jeníkem, Stainer následně skončil v bráně místo míčku
12:21 GÓL HAGA Pardubice B! 2:2
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #17 Filip Dohnal z trestného střílení (2:2)
12:21 Dohnal si skvěle položil Jeníka a zavěsil do odkryté brány
10:49 Další střelecký pokus, který vyslal Šefranko
09:15 U domácího zápasu nás doprovází skvělá fanouškovská kulisa
07:29 Hra se nám trošku uklidnila, emoce však stále pracují
04:21 GÓL HAGA Pardubice B! 2:1
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #4 Martin Drápalík bez asistence (2:1)
04:21 O góly zatím není nouze, máme tu snížení Hagy
03:52 GÓL IBK Holice! 2:0
Branku družstva IBK Holice vstřelil #9 Filip Záhrobský, asistoval #33 Viktor Valenta (2:0)
03:52 Krásná souhra, která končí zakončením Záhrobského
02:48 S klukama u pořadatelského stolku jsem se shodli, že to bude zajímavý zápas
00:28 GÓL IBK Holice! 1:0
Branku družstva IBK Holice vstřelil #11 David Sušil, asistoval #60 Michael Novák (1:0)
00:28 Holice rychle otevírají stav utkání
00:05 Holice se hned dostaly dopředu a prověřily gólmana Holic