(Sýkora)
  • 44 43:31
    HAGA

FBK Piráti Sokol Chrudim - HAGA Pardubice B 6:4
branky: 8. Lukáš Pavuk, 20. Ondřej Beran, 22. Jakub Kofroň, 28. Daniel Brtnický, 31. Lukáš Pavuk, 42. Pavel Holan - 16. Daniel Bořetický, 21. Jiří Pulkrábek, 42. Daniel Bořetický, 44. Daniel Bořetický; rozhodčí: Jan Matějka - Martin Fuňk; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 3; zásahy brankářů: Matyáš Häusl 17 - Michal Vraný 21; po třetinách: 1:0, 3:2, 2:2
45:00 Střely ve 3. části: 9:8
43:31 Timeout HAGA Pardubice B
43:21 GÓL HAGA Pardubice B! 6:4
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #5 Daniel Bořetický, asistoval #7 Daniel Sýkora (6:4)
41:44 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 6:3
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #10 Pavel Holan bez asistence (6:3)
41:44 Krátce po sobě změna skóre na obou stranách, Chrudim si stále drží 3 góly náskok.
41:27 GÓL HAGA Pardubice B! 5:3
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #5 Daniel Bořetický, asistoval #4 Martin Drápalík (5:3)
40:42 Vyloučen hráč #82 Petr Papák družstva HAGA Pardubice B na 2 minuty za hrubost
40:42 Vyloučen hráč #36 Tomáš Hájek družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za hrubost
39:09 Vyloučen hráč #19 Jiří Pulkrábek družstva HAGA Pardubice B na 2 minuty za bránění ve hře
39:09 Vyloučen hráč #7 Jakub Kofroň družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za hrubost
30:26 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 5:2
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #4 Lukáš Pavuk, asistoval #7 Jakub Kofroň (5:2)
30:00 Střely ve 2. části: 14:6
27:00 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 4:2
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #14 Daniel Brtnický, asistoval #36 Tomáš Hájek (4:2)
27:00 Po přesné nahrávce ze středu hřiště a kličce před brankářem Chrudim zvyšuje náskok.
21:25 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 3:2
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #7 Jakub Kofroň bez asistence (3:2)
21:25 Po chybě Hagy v obraně trestá Chrudim a ujímá se opět vedení!
20:57 GÓL HAGA Pardubice B! 2:2
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #19 Jiří Pulkrábek, asistoval #5 Daniel Bořetický (2:2)
20:57 Haga rychle odpověděla a srovnává skóre
19:54 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 2:1
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #34 Ondřej Beran, asistoval #36 Tomáš Hájek (2:1)
15:28 GÓL HAGA Pardubice B! 1:1
15:00 Střely v 1. části: 4:7
07:29 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 1:0
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #4 Lukáš Pavuk, asistoval #15 Vojtěch Sedláček (1:0)
07:29 Chrudim davá gol s dorážky
06:30 Vyrovnaný začatek s minimem šancí na obou stranách