2:8
    Matěj PROKOP
    (Kristek)

FBC TJ Draci Lanškroun - ŽSK Třemošnice 2:8
branky: 14. Michal Jentschke, 35. Matěj Prokop - 3. Michal Sotona, 4. Daniel Novák, 8. Matěj Dvořáček, 12. Matěj Dvořáček, 13. Miloš Němec, 16. Matěj Dvořáček, 31. Matěj Dvořáček, 31. Miloslav Klepač; rozhodčí: Jan Matějka - Pavel Špryňar; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 21; zásahy brankářů: Jan Šťastný ? - Filip Wymer ?; po třetinách: 1:5, 0:1, 1:2
45:00 Střely ve 3. části: 6:12
34:40 GÓL FBC TJ Draci Lanškroun! 2:8
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil #20 Matěj Prokop, asistoval #9 Vít Kristek (2:8)
34:40 Lanškroun trochu koriguje a po samostatném úniku snižuje rozdíl na 6 branek!
30:59 GÓL ŽSK Třemošnice! 1:8
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil #77 Miloslav Klepač, asistoval #9 Blažej Katona (1:8)
30:42 GÓL ŽSK Třemošnice! 1:7
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil #10 Matěj Dvořáček, asistoval #3 Daniel Novák (1:7)
30:00 Střely ve 2. části: 5:7
29:53 Vyloučen hráč #86 Pavel Kadrnožka družstva FBC TJ Draci Lanškroun na 2 minuty za blokování florbalky
26:11 Vyloučen hráč #89 Vojtěch Petr družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za sekání
22:49 Lankšroun se snaží využít svou přesilovku, šance jsou, ale brankáře zatím nepřekonali.
21:39 Vyloučen hráč #33 Zdeněk Petr družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za hrubost
15:55 GÓL ŽSK Třemošnice! 1:6
15:00 Střely v 1. části: 6:9
13:13 GÓL FBC TJ Draci Lanškroun! 1:5
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil #10 Michal Jentschke, asistoval #20 Matěj Prokop (1:5)
13:13 Lanškroun koriguje skóre, první gól!
12:28 GÓL ŽSK Třemošnice! 0:5
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil #14 Miloš Němec, asistoval #9 Blažej Katona (0:5)
12:28 Třemošnice neustává v tlaku a zvyšuje náskok na 5 gólů.
11:10 GÓL ŽSK Třemošnice! 0:4
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil #10 Matěj Dvořáček, asistoval #33 Zdeněk Petr (0:4)
07:13 GÓL ŽSK Třemošnice! 0:3
03:46 GÓL ŽSK Třemošnice! 0:2
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil #3 Daniel Novák, asistoval #10 Matěj Dvořáček (0:2)
02:10 GÓL ŽSK Třemošnice! 0:1
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil #22 Michal Sotona, asistoval #77 Miloslav Klepač (0:1)