• 45 44:09
    2
    Martin SMOLA

Marilan Pardubice - HAGA Pardubice B 5:5
branky: 1. Petr Makrlík, 17. Pavel Chvojka, 25. Tomáš Kratochvíl, 37. Tomáš Kratochvíl, 40. Michal Takács - 7. Josef Mudruňka, 11. Daniel Bořetický, 13. Jiří Pulkrábek, 18. Daniel Bořetický, 21. Daniel Bořetický; rozhodčí: Vladimír Lešák - Miroslav Vejvoda; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Roman Charvát 9 - Patrik Mládek 13; po třetinách: 1:3, 2:2, 2:0
45:00 Střely ve 3. části: 7:6
44:09 Vyloučen hráč #9 Martin Smola družstva Marilan Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře
42:19 Timeout HAGA Pardubice B
42:19 Vyloučen hráč #7 Daniel Sýkora družstva HAGA Pardubice B na 2 minuty za špatné střídání
39:16 GÓL Marilan Pardubice! 5:5
Branku družstva Marilan Pardubice vstřelil #4 Michal Takács, asistoval #9 Martin Smola (5:5)
36:35 GÓL Marilan Pardubice! 4:5
Branku družstva Marilan Pardubice vstřelil #97 Tomáš Kratochvíl, asistoval #8 Petr Makrlík (4:5)
35:51 Timeout Marilan Pardubice
30:00 Střely ve 2. části: 4:3
24:28 GÓL Marilan Pardubice! 3:5
20:51 GÓL HAGA Pardubice B! 2:5
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #5 Daniel Bořetický, asistoval #26 Jan Seiner (2:5)
17:46 GÓL HAGA Pardubice B! 2:4
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #5 Daniel Bořetický, asistoval #37 Josef Mudruňka (2:4)
16:53 GÓL Marilan Pardubice! 2:3
Branku družstva Marilan Pardubice vstřelil #20 Pavel Chvojka, asistoval #9 Martin Smola (2:3)
15:00 Střely v 1. části: 7:5
14:59 Závěr první třetiny se nám vyostřil, doufejme, že se nikomu nic nestane.
12:21 GÓL HAGA Pardubice B! 1:3
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #19 Jiří Pulkrábek, asistoval #99 Patrik Mládek (1:3)
12:21 Haga navyšuje vedení. Nádherný výhoz brankáře vyslal Pulkrábka do úniku. Svou šanci dokázal proměnit a Haga vede 3:1.
10:10 GÓL HAGA Pardubice B! 1:2
06:05 GÓL HAGA Pardubice B! 1:1
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #37 Josef Mudruňka, asistoval #10 Daniel Pilný (1:1)
00:33 GÓL Marilan Pardubice! 1:0
Branku družstva Marilan Pardubice vstřelil #8 Petr Makrlík, asistoval #97 Tomáš Kratochvíl (1:0)
00:33 A máme tu úvodní branku zápasu. Po krásné příhravce z pravé strany se prosadil do odkryté brány Makrlík.
00:00 Vítáme Vás u dnešního prvního pardubického derby mezi Marilanem a Hagou B. Očekáváme zajímavou podívanou.