• 45 44:47
    2
    Daniel NEKVINDA

FbK Orlicko-Třebovsko - FbC Skuteč 7:6
branky: 10. Matyáš Kvapil, 19. Matyáš Kvapil, 30. Sebastian Filip, 33. Matyáš Kvapil, 41. Matyáš Kvapil, 45. Sebastian Filip, 45. Matěj Lána - 10. Deniz Rybenský, 15. Radim Dvořák, 17. Adam Štrumfa, 25. Deniz Rybenský, 41. Deniz Rybenský, 43. Deniz Rybenský; rozhodčí: Filip Neumann - David Richter; vyloučení: 0:4; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Dominik Šlesinger 10 - Daniel Nekvinda 24; po třetinách: 1:2, 2:2, 4:2
45:00 Komentář hostů Laška Ondřej (Trenér): Děkujeme soupeři za zápas.
45:00 Komentář domácích Ludvíček Josef (Asistent trenéra): Děkujeme soupeři za zápas.
45:00 Střely ve 3. části: 17:8
44:50 NESKUTEČNÝ, OT otáčí průběh hry na konci utkání a z tohoto zápasu odchází jako vítězi.
44:47 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 7:6
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #57 Matěj Lána, asistoval #59 Lukáš Broulík (7:6)
44:47 Vyloučen hráč #69 Daniel Nekvinda družstva FbC Skuteč na 2 minuty za nesportovní chování
44:25 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 6:6
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #36 Sebastian Filip, asistoval #21 Jonáš Ludvíček (6:6)
43:23 Timeout FbC Skuteč
42:47 Rybenský uzavírá svůj hattrick a vrací vedení svému týmu.
42:46 GÓL FbC Skuteč! 5:6
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #99 Deniz Rybenský, asistoval #8 Radek Pešek (5:6)
42:20 Skuteč poslední dvě minuty dělá jednu chybu za druhou v obraně a nabízí tak spoustu šancí OT.
41:00 Než jsem to stihla dopsat, Kvapil střílí svůj 4 gól a dává tak svému týmu naději na dobrý výsledek.
40:58 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 5:5
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #28 Matyáš Kvapil bez asistence (5:5)
40:36 OT je teď na koni prohrávájí o jeden gól a nezbývá moc času.
40:10 GÓL FbC Skuteč! 4:5
38:20 Ačkoliv hraje Skuteč ve 4 jsou velice aktivní a mají víc střel na bránu než OT které má přesilovku.
37:02 OT teď může využít zaváhání Skutče a přetočit tak skóre na svoji stranu.
36:55 Vyloučen hráč #21 Filip Kubíček družstva FbC Skuteč na 2 minuty za vysoká florbalka
35:59 Krásné sportovní gesto teď předvedlo OT kdy jim byla nabídnuta přesilová hra a kapitán uznal že to faul nebyl a tak Rybenský odchází zpět na střídačku bez trestu.
34:50 Nekvinda je teď obstřelován z každé strany, OT se snaží výsledek zlomit na svoji stranu.
33:30 A máme tu srovnáno po zásluze Kvapila.
32:38 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 4:4
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #28 Matyáš Kvapil, asistoval #24 David Hladký (4:4)
30:00 Střely ve 2. části: 10:4
29:53 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 3:4
29:00 Chybu v obraně domácích OT znovu nevyužívá, trápí se s produktivitou.
28:07 Neskutečný zákrok teď předvedl Nekvinda.
27:17 Přečíslení OT hráč s číslem 57 nevyužívá a střílí za bránu.
24:20 Rybenský má dnes formu a střílí svůj druhý gól, navyšuje tak vedení svého týmu.
24:18 GÓL FbC Skuteč! 2:4
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #99 Deniz Rybenský bez asistence (2:4)
23:45 Během jednoho střídání dva hráči Skutče skončili na zemi, nic se však nepíská.
22:55 Hráčí OT mají obrovský přehled o hře, hlavu nahoře a nikam nespěchají.
18:41 Kvapil krásnou střelou po přečíslení 2 na 1 snižuje náskok Skutče.
18:40 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 2:3
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #28 Matyáš Kvapil, asistoval #36 Sebastian Filip (2:3)
17:45 Šance na obou stranách, Skuteč má ale lepší produktivitu.
16:52 GÓL FbC Skuteč! 1:3
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #6 Adam Štrumfa, asistoval #4 Matěj Florián (1:3)
15:00 Střely v 1. části: 4:4
14:53 GÓL FbC Skuteč! 1:2
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #25 Radim Dvořák, asistoval #99 Deniz Rybenský (1:2)
13:35 Krásný zákrok domácího gólmana.
11:36 Přesilovka nebyla využita a Skuteč tím jen získala.
10:30 A zápas máme znovu vyrovnaný, krásnou individuální akci zakončil do brány Rybenský.
09:46 GÓL FbC Skuteč! 1:1
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #99 Deniz Rybenský bez asistence (1:1)
09:25 Vyloučen hráč #23 Jakub Lédl družstva FbC Skuteč na 2 minuty za sekání
09:16 Krásnou střelou k zadní tyči otevírá skóre tohoto zápasu Kvapil.
09:15 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 1:0
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #28 Matyáš Kvapil, asistoval #6 Jakub Hlaváček (1:0)
06:34 Obrovskou šanci teď mělo OT ale neproměňuje.
04:17 Zápas je ve vysokém tepmu,  od začátku je to nahoru dolů.
02:56 OT si hned na začátku zápasu zahraje přesilovou hru.
02:11 Vyloučen hráč #4 Matěj Florián družstva FbC Skuteč na 2 minuty za sekání