Lukáš HEJNA
    (Januš)
3

Orel Rtyně v Podkrkonoší - IBK Holice 3:1
branky: 23. Tobiáš Cejnar, 25. Filip Kulda, 30. Lukáš Hejna - 28. Tomáš Pražan; rozhodčí: David Fröde - Jiří Knettig; vyloučení: 4:1; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Josef Novák 15 - Aleš Veselý 9; po třetinách: 0:0, 3:1, 0:0
45:00 Střely ve 3. části: 7:3
41:20 Dobrý blok Kaválka.
38:57 Pěkný přesun Nováka.
38:17 Pražák od mantinelu, ale  přestřeluje.
36:41 Rtyně je převážně na míčku, ale Holice jim nenechávají nic zadarmo.
33:21 Krásná střela na D. Hejny od mantinelu. Veselý naposlední chvíli rukou vyráží.
30:00 Střely ve 2. části: 4:9
29:11 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #69 Lukáš Hejna, asistoval #17 Václav Januš (3:1)
29:11 Januš na L. Hejnu, který trefuje vzduchem a navyšuje skóre Rtyně.
27:57 Vyloučen hráč #92 Daniel Hejna družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za blokování florbalky
27:28 GÓL IBK Holice! 2:1
Branku družstva IBK Holice vstřelil #15 Tomáš Pražan, asistoval #5 Lukáš Roček (2:1)
27:28 Pražan snižuje gólem k pravé tyčce.
24:51 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #46 Filip Kulda, asistoval #17 Václav Januš (2:0)
24:51 Po dlouhém oslabení, které se Rtyni podařilo ubránit, se prosazuje Kulda trefou k levé tyčce.
22:27 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #37 Tobiáš Cejnar z trestného střílení (1:0)
22:27 Vyloučen hráč #56 Samuel Vít družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za zdržování hry
22:27 Skóre utkání otevírá Cejnar povedeným nájezdem.
20:34 Vyloučen hráč #56 Samuel Vít družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hrubost
20:34 Holice si zahrají další přesilovku.
19:25 Rtyně má velké štěstí. Při tutovkách trefují Holice tyčky nebo přestřelují bránu.
17:10 Na balonu více Rtyně.
15:00 Střely v 1. části: 1:4
12:48 Holice nevyužily přesilovku.
10:52 Krásný zákrok Nováka.
10:48 Vyloučen hráč #17 Václav Januš družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za bránění ve hře
08:16 Rtyně převážně na míčku, ale Holice silně brání.
03:17 Cejnar bomba ze středu. Trefuje blokujícího hráče.
02:16 Vyloučen hráč #5 Lukáš Roček družstva IBK Holice na 2 minuty za hrubost
00:01 Úvodní buly pro Rtyni.