• 45 44:21
    7:1
    (Krtička)

FbC Sokol Předměřice n/L - FBK Piráti Sokol Chrudim 7:1
branky: 13. Šimon Zemánek, 14. Jan Tříska, 16. Nikolas Šturza, 18. Vojtěch Jošt, 28. Jakub Vaculík, 29. Šimon Zemánek, 45. Šimon Zemánek - 8. Filip Lacina; rozhodčí: Jiří Knettig - Maximilián Mako; vyloučení: 1:1 + Jakub Brožek 4; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Lukáš Volf 10 - František Kolář 24; po třetinách: 2:1, 4:0, 1:0
45:00 Střely ve 3. části: 12:5
44:21 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 7:1
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #91 Šimon Zemánek, asistoval #68 František Krtička (7:1)
39:47 Vyloučen hráč #24 Jakub Brožek družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2+2 minuty za nedovolené vrážení
35:14 Timeout FBK Piráti Sokol Chrudim
33:53 Hráč domácích č.68 měl 3 šance v krátkém časovém úseku, ale pokaždé minul.
31:01 Zaváhání domácích při rozehře, střela Pirátů, ale gól to není.
30:00 Střely ve 2. části: 9:3
28:33 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 6:1
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #91 Šimon Zemánek, asistoval #96 Lukáš Volf (6:1)
27:53 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 5:1
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #69 Jakub Vaculík, asistoval #24 Adam Jedlička (5:1)
18:11 Vyloučen hráč #7 František Fiala družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za bránění ve hře
18:07 Střela hostí končí mimo.
17:34 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 4:1
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #20 Vojtěch Jošt, asistoval #68 František Krtička (4:1)
15:59 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 3:1
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #33 Nikolas Šturza, asistoval #69 Jakub Vaculík (3:1)
15:00 Střely v 1. části: 10:3
13:17 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 2:1
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #85 Jan Tříska bez asistence (2:1)
12:02 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 1:1
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #91 Šimon Zemánek, asistoval #20 Vojtěch Jošt (1:1)
08:37 Vyloučen hráč #4 Jakub Hampl družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
07:56 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 0:1
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #15 Filip Lacina, asistoval #18 David Zita (0:1)
07:37 Úspěšný zákrok brankáře hostí.
02:56 Střela domácích končí mimo.