6:1
    Max HOLÁSEK
    (Novotný)

FLORBAL LITOMYŠL - TJ Sokol Jaroměř 6:1
branky: 1. Mikuláš Bulva, 12. Daniel Novotný, 19. Matěj Dvořák, 25. Jakub Renza, 35. Ondřej Pakosta, 45. Max Holásek - 20. Martin Sofilkanič; rozhodčí: Ondřej Jiránek - Jan Matějka; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Eliška Křivková 11 - Vojtěch Fof 25; po třetinách: 2:0, 2:1, 2:0
45:00 Komentář hostů Nožička Michal (Trenér): Děkuji soupeři za zápas.
45:00 Komentář domácích Novák Dominik (Trenér): Dekuji soupeři za zápas.
45:00 Střely ve 3. části: 13:6
44:54 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 6:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #93 Max Holásek, asistoval #11 Daniel Novotný (6:1)
43:10 Trestné střílení družstva TJ Sokol Jaroměř neproměnil #96 Jiří Hrobský.
43:10 Jaroměř neproměňuje nájezd a tím snižuje své šance na dorovnání.
43:08 Vyloučen hráč #88 Jakub Renza družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání
42:00 Jaroměř to zkouší v šesti.
41:00 Timeout TJ Sokol Jaroměř
39:30 Brankářka Litomyšle vychytává samostatný únik Jaroměře, a tudíž drží skóre 5:1.
37:20 Vyloučen hráč #16 Adam Emlar družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání
36:54 Jaroměř presuje, ale chybuje a bude se vylučovat.
34:16 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 5:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #7 Ondřej Pakosta, asistoval #11 Daniel Novotný (5:1)
34:16 Nešťastný gól pro Jaroměř, hráč Litomyšle rozehrával téměř na sředu hřiště, vystřelil. Střelu zblokoval hráč Jaroměře, míček se vznesl vysoko do vzduchu. Jak brankář nic neviděl tak ho míček přeletěl a padl do branky Jaroměře.
30:00 Střely ve 2. části: 8:2
28:00 Hra je dost vyrovnaná.
25:23 Jaroměř skoro snižuje, ale prázdnou bránu hráči Jaroměře netrefily.
24:25 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 4:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #88 Jakub Renza, asistoval #93 Max Holásek (4:1)
24:24 Krásná kombinace Litomyšle, která končí gólem. Litomyšl vede 4:1.
19:26 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #11 Martin Sofilkanič, asistoval #15 Jan Jiran (3:1)
19:26 Jaroměř proměňuje a tím snižuje na 3:1.
18:53 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:0
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #47 Matěj Dvořák, asistoval #7 Ondřej Pakosta (3:0)
18:53 Litomyšl zvyšuje na 3:0.
15:00 Střely v 1. části: 9:4
11:55 Vyloučen hráč #93 Max Holásek družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za hrubost
11:14 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 2:0
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Daniel Novotný bez asistence (2:0)
11:14 Hráč Litomyšle, Daniel Novotný navyšuje skóre na 2:0.
10:40 Jaroměř téměř srovnala, střela hráče Jaroměře s číslem 16 trefila pouze břevno.
09:31 Litomyšl má hodně nebezpečných akcí, ale neproměňuje. Jaroměř je čím dál tím více aktivní na soupeřově polovině hřiště.
08:00 Hra se přelévá z jedné strany na druhou, u míčku je spíše Litomyšl.
07:04 Trestné střílení družstva FLORBAL LITOMYŠL neproměnil #93 Max Holásek.
00:43 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:0
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #6 Mikuláš Bulva, asistoval #96 Lukáš Hochbergr (1:0)