• 42 41:27
    2
    Filip ČERMÁK

FBC DONAP Česká Skalice - Klub SPV Pardubice 8:7
branky: 2. Matouš Myslík, 12. Viktor Honzů, 16. Viktor Honzů, 20. Jakub Metelka, 21. Jakub Metelka, 23. Horác Al Sofy, 37. Viktor Honzů, 38. Jakub Metelka - 1. Václav Pauliš, 3. Ondřej Novotný, 13. Ondřej Loučka, 23. Ondřej Loučka, 35. Václav Pauliš, 35. Ondřej Loučka, 39. Roman Mareš; rozhodčí: Petr Drahoňovský - Petr Rauer; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Jakub Cibulka 28 - Jakub Šustr 28; po třetinách: 2:3, 4:1, 2:3
45:00 Střely ve 3. části: 8:11
44:50 Střelu Šourka vyráží brankář Skalice
44:15 45 vteřin do konce, SPV tlačí.
41:47 Vyloučení přerušuje trvalý tlak SPV.
41:27 Vyloučen hráč #13 Filip Čermák družstva Klub SPV Pardubice na 2 minuty za sekání
40:47 Timeout FBC DONAP Česká Skalice
38:20 GÓL Klub SPV Pardubice! 8:7
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil #30 Roman Mareš bez asistence (8:7)
37:49 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 8:6
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #7 Jakub Metelka, asistoval #18 Matouš Myslík (8:6)
37:49 A opět gól z protiútoku, Metelka má hattrick
36:35 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 7:6
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #17 Viktor Honzů, asistoval #7 Jakub Metelka (7:6)
36:35 Skalice byla pod trvalým tlakem SPV, ale využila rychlý protiútok a zase vede.
34:43 GÓL Klub SPV Pardubice! 6:6
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil #21 Ondřej Loučka, asistoval #25 Matěj Skalický (6:6)
34:28 Vyloučen hráč #49 Horác Al Sofy družstva FBC DONAP Česká Skalice na 2 minuty za sekání
34:20 SPV dramatizuje tento napínavý zápas
34:12 GÓL Klub SPV Pardubice! 6:5
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil #2 Václav Pauliš, asistoval #21 Ondřej Loučka (6:5)
33:00 Klobouk dolů před hráči České Skalice, kteří dokážou držet tempo hry, i když hrají celý zápas pouze v sedmi. Je to našich sedm statečných jako ve stejnojmenném filmu.
30:30 Pěkná akce Ondry Lukavského gólem neskončila
30:00 Střely ve 2. části: 14:12
29:50 Utkání sleduje i domácí trenér Milan Petrák, který si zápas dokonale analyzuje.
24:10 Tyč po střele hráče SPV!!! SPV se nevzdává a zatlačilo českoskalické hráče před jejich branku.
23:40 Brankáře Skalice neprostřelil v úniku Filip Hlaváček
22:47 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 6:4
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #49 Horác Al Sofy bez asistence (6:4)
22:31 GÓL Klub SPV Pardubice! 5:4
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil #21 Ondřej Loučka, asistoval #72 Ondřej Novotný (5:4)
20:59 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 5:3
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #7 Jakub Metelka, asistoval #42 Ondřej Lukavský (5:3)
20:59 Metelka je nezastavitelný!!!
19:40 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 4:3
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #7 Jakub Metelka, asistoval #49 Horác Al Sofy (4:3)
19:40 Česká Skalice otáčí skóre. Střelec Kuba Metelka řádí, jak utržený ze řetězu
16:20 Hezkou střelu Kuby Metelky vyrazil brankář SPV. Hezký florbalový moment.
15:24 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 3:3
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #17 Viktor Honzů bez asistence (3:3)
15:01 Rozhodčí Péťa Drahoňovský tradičně rozdává dobrou náladu všem okolo.
15:00 Střely v 1. části: 14:12
14:40 SPV zatlačilo Skalici do defenzívy. Hezká střela Matěje Skalického neskončila gólem.
12:50 GÓL Klub SPV Pardubice! 2:3
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil #21 Ondřej Loučka bez asistence (2:3)
11:40 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 2:2
09:43 Vyloučen hráč #19 Vojtěch Polák družstva Klub SPV Pardubice na 2 minuty za sekání
02:24 GÓL Klub SPV Pardubice! 1:2
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil #72 Ondřej Novotný, asistoval #13 Filip Čermák (1:2)
02:24 Krásná individuální akce Ondřeje Novotného končí gólem.
01:12 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 1:1
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #18 Matouš Myslík, asistoval #42 Ondřej Lukavský (1:1)
00:29 GÓL Klub SPV Pardubice! 0:1