• 45 44:40
    2
    Tomáš MAREK

FbK Orlicko-Třebovsko - FbC Hradec Králové B 6:4
branky: 7. Sebastian Filip, 12. Jakub Šmíd, 15. Jakub Šmíd, 26. Matyáš Kvapil, 28. Marek Boušek, 34. Jakub Šmíd - 10. Ondřej Veselý, 13. Daniel Kraus, 21. Jakub Nerad, 36. Jakub Nerad; rozhodčí: Daniel Jireček - Jan Čečetka; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 29; zásahy brankářů: Štěpán Rozlívka 15 - Štěpán Včelák 14; po třetinách: 3:2, 2:1, 1:1
45:00 Střely ve 3. části: 7:6
44:40 Vyloučen hráč #22 Tomáš Marek družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za nedovolené vrážení
42:03 Hra je vyrovnaná. Hradec by potřeboval více zatlačit, aby mohl myslet na vyrovnání.
41:20 Včelák teď zachránil Hradec před golem.
38:25 Timeout FbC Hradec Králové B
37:22 OT v plném počtu.
35:36 GÓL FbC Hradec Králové B! 6:4
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #27 Jakub Nerad, asistoval #44 Jakub Vašata (6:4)
35:22 Vyloučen hráč #50 Adam Borovička družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za blokování florbalky
34:39 Vyloučen hráč #24 David Hladký družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za bránění ve hře
33:31 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 6:3
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #25 Jakub Šmíd, asistoval #50 Adam Borovička (6:3)
33:17 Monster save Štěpána Včekáka, když se rybičkou vrhnul po kliččce a byla poloodkrytá branka.
32:00 Teď zvonila tyčka za Včelákem.
30:00 Střely ve 2. části: 7:6
28:40 Daniel Kraus ze slotu neproměnil velmi dobrou šanci na snížení náskoku OT.
27:14 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 5:3
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #31 Marek Boušek, asistoval #50 Adam Borovička (5:3)
26:03 Vyloučen hráč #2 Patrik Ježek družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za bránění ve hře
25:47 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 4:3
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #28 Matyáš Kvapil, asistoval #60 Daniel Viščák (4:3)
23:14 Efektní a  i efektivní zákrok Včeláka, když maskou vytěsnil střelu směřující do branky.
21:13 Obětavý blok hradeckého Poláčka zastavil míček směřující na Včeláka.
20:54 GÓL FbC Hradec Králové B! 3:3
19:51 Vašata to zkoušel hned z první, ale netrefil branku.
18:30 Trestné střílení družstva FbC Hradec Králové B neproměnil #44 Jakub Vašata.
17:50 Svatoň trefuje levou tyčku OT svatyně.
16:30 Adam Borovička prověřil Včeláka.
15:15 Hned v úvodu mohl srovnat Dan Kraus.
15:00 Střely v 1. části: 5:8
14:39 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 3:2
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #25 Jakub Šmíd, asistoval #31 Marek Boušek (3:2)
14:39 OT zužitkovává svůh tlak v konci zápasu a střílí gól z levého křídla po pěkné krosovce.
13:27 Hradec nastřeluje břevno.
12:30 GÓL FbC Hradec Králové B! 2:2
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #46 Daniel Kraus, asistoval #92 Tomáš Karlík (2:2)
11:44 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 2:1
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #25 Jakub Šmíd, asistoval #57 Matěj Lána (2:1)
11:28 Velmi pohlená akce 3 hradeckých hráčů na jeden dotek.
09:07 GÓL FbC Hradec Králové B! 1:1
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #19 Ondřej Veselý, asistoval #91 Pavel Hlaváček (1:1)
09:07 I Hradec se prosazuje dorážkou z bezprostřední  blízkosti branky, když Ondřej Veselý doťuknul míček za brankovou čáru.
06:44 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 1:0
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #36 Sebastian Filip, asistoval #60 Daniel Viščák (1:0)
06:44 Ztrátu míčku za hradeckou brankou využil Sebastian Filip, když střílel z hranice nalého brankoviště.
03:40 Další střela aktivního Nepraše. Ale končí mimo 3 tyče.
01:50 A teď podobná akce, ale ze strany OT.
01:11 Nepraš vyřešil akci 3:2 střelo mimo branku.
00:01 Hradec je po získeném buly na míčku.
00:00 Hezké sobotní ráno z kuklenské haly. Zdravím nespavce (a speciálně se dotazuji do Svatojánské ul., zda jsem se vytratil potichu jak mi bylo nakázáno). První utkání dnešního turnaje obstarají borci z OT a HK. Oba týmy se již rozcvičují na přelakovaném povrchu, tak uvidíme jaké tato úprava přinese výsledky.