8:2
    Samuel VÍT
    (Frýba)

Orel Rtyně v Podkrkonoší - 1. FBC Polička 8:2
branky: 22. Filip Kulda, 22. Samuel Vít, 25. David Frýba, 31. Filip Kulda, 33. Tobiáš Cejnar, 39. Filip Kulda, 44. Vojtěch Synáč, 45. Samuel Vít - 19. Jakub Petrák, 41. Dušan Zahradníček; rozhodčí: David Richter - Petr Drahoňovský; vyloučení: 2:4; využití: 2:1; diváků: 22; zásahy brankářů: Vojtěch Petera 13 - Václav Šafář 29; po třetinách: 0:0, 3:1, 5:1
45:00 Střely ve 3. části: 14:6
44:52 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 8:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #56 Samuel Vít, asistoval #45 David Frýba (8:2)
43:57 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 7:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #13 Vojtěch Synáč, asistoval #69 Lukáš Hejna (7:2)
42:18 Teď se hraje nahoru-dolu, oba golmani předvádí hezké zákroky.
40:46 GÓL 1. FBC Polička! 6:2
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #24 Dušan Zahradníček, asistoval #6 Filip Škorpík (6:2)
40:46 Polička v přesilovce snižuje, uvidíme obrat?
39:44 Vyloučen hráč #56 Samuel Vít družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hrubost
38:45 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 6:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #46 Filip Kulda, asistoval #69 Lukáš Hejna (6:1)
38:45 Rtyně využívá přesilovku a pravděpodobně ukončuje snahu Poličky se zápasem něco udělat.
37:20 Petrák si teď poklepal na čelo a máme ho tu rázem na návštěvě u stolku časoměřičů.
37:14 Vyloučen hráč #19 Jakub Petrák družstva 1. FBC Polička na 2 minuty za nesportovní chování
35:00 Zápas si teď dává asi přestávku, vůbec nic se neděje.
32:05 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 5:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #37 Tobiáš Cejnar, asistoval #46 Filip Kulda (5:1)
32:05 Cejnar využívá nádherný milimetrový pas přes celou šířku hřiště a krásně trefuje pod horní tyč.
30:14 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #46 Filip Kulda, asistoval #37 Tobiáš Cejnar (4:1)
30:14 A Rtyně konečně využívá přesilovku.
30:01 Rtyně na míčku a pokračuje v přesilovce.
30:00 Střely ve 2. části: 18:5
29:40 Rtyně v přesilovce trefuje tyč.
28:56 Vyloučen hráč #17 Jiří Klusoň družstva 1. FBC Polička na 2 minuty za špatné střídání
27:43 Téměř celou přesilovku Poličky byla na míčku Rtyně a skóre se tedy nemění.
25:38 Vyloučen hráč #45 David Frýba družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za špatné střídání
25:38 A první přesilovku si vyzkouší i Polička.
24:22 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #45 David Frýba, asistoval #30 Jakub Šitina (3:1)
21:41 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #56 Samuel Vít, asistoval #14 Martin Kejzlar (2:1)
21:41 A máme tu obrat.
21:18 Po laciné ztrátě Škorpíka Rtyně srovnává.
21:17 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #46 Filip Kulda bez asistence (1:1)
21:00 Druhá přesilovka taky nevyužitá, střelecky opět nic moc.
18:50 Rtyně si zahraje další přesilovku, třeba bude tentokrát úspěšnější.
18:48 Vyloučen hráč #19 Jakub Petrák družstva 1. FBC Polička na 2 minuty za blokování florbalky
18:26 GÓL 1. FBC Polička! 0:1
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #19 Jakub Petrák, asistoval #24 Dušan Zahradníček (0:1)
18:26 A máme tu první branku tohoto utkání.
15:20 A hned hrozí dvěmi střelami.
15:01 Polička začíná na míčku.
15:00 Střely v 1. části: 5:4
12:30 Na míčku povětšinou Rtyně, Polička teď zahrozila z brejku.
10:42 Přesilovka nevyužita, 3 střely nestačily.
09:15 V první velké šanci přesilovky Synáč, trefuje golmana.
08:37 Vyloučen hráč #6 Filip Škorpík družstva 1. FBC Polička na 2 minuty za sekání
08:20 Uvidíme první přesilovku Rtyně, pokud ve výhodě nedá branku.
08:05 Rtyně právě trefila tyč, skóre se nemění.
04:00 Na střely je zatím utkání vyrovnané, o šancích se však zatím mluvit úplně nedá...
02:00 Utkání o poznání klidnější než první zápas, snad to vydrží.