0

2

2.

FBK Piráti Sokol Chrudim - Klub SPV Pardubice 5:6pn
branky: 6. Filip Lacina, 17. David Mošner, 35. Filip Lacina, 39. Filip Lacina, 42. Jan Lukáš - 16. Vojtěch Polák, 24. Václav Pauliš, 32. Filip Hlaváček, 43. Ondřej Loučka, 45. Václav Pauliš, N Vojtěch Polák; rozhodčí: František Bajer - Martin Korunka; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: František Kolář 18 - Matyáš Burda 28; po třetinách: 1:0, 1:2, 3:3
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Piráti Sokol Chrudim hráč #16 Pavel Pelikán , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Klub SPV Pardubice hráč #19 Vojtěch Polák a vstřelil rozhodující gól (5:6).
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Piráti Sokol Chrudim hráč #13 Petr Marek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Klub SPV Pardubice hráč #25 Matěj Skalický a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Střely ve 3. části: 9:10
44:33 GÓL Klub SPV Pardubice! 5:5
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil #2 Václav Pauliš, asistoval #18 Filip Hlaváček (5:5)
44:23 Vyloučen hráč #21 Ondřej Loučka družstva Klub SPV Pardubice na 2 minuty za vysoká florbalka
42:38 GÓL Klub SPV Pardubice! 5:4
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil #21 Ondřej Loučka, asistoval #25 Matěj Skalický (5:4)
42:04 Timeout Klub SPV Pardubice
42:04 Trestné střílení družstva Klub SPV Pardubice neproměnil #19 Vojtěch Polák.
41:29 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 5:3
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #99 Jan Lukáš, asistoval #53 David Mošner (5:3)
38:36 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 4:3
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #15 Filip Lacina, asistoval #5 Filip Švejk (4:3)
34:25 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 3:3
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #15 Filip Lacina bez asistence (3:3)
34:15 Vyloučen hráč #99 Jan Lukáš družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za blokování florbalky
31:57 GÓL Klub SPV Pardubice! 2:3
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil #18 Filip Hlaváček, asistoval #27 Milan Shejbal (2:3)
30:00 Střely ve 2. části: 18:6
26:43 Vyloučen hráč #27 Milan Shejbal družstva Klub SPV Pardubice na 2 minuty za sekání
23:50 GÓL Klub SPV Pardubice! 2:2
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil #2 Václav Pauliš, asistoval #13 Filip Čermák (2:2)
18:56 Trestné střílení družstva FBK Piráti Sokol Chrudim neproměnil #10 Daniel Lupač.
16:49 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 2:1
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #53 David Mošner bez asistence (2:1)
15:14 GÓL Klub SPV Pardubice! 1:1
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil #19 Vojtěch Polák, asistoval #25 Matěj Skalický (1:1)
15:14 Po pouhých 14 sekundách druhé třetiny tu máme druhý gól zápasu a máme vyrovnáno.
15:00 Střely v 1. části: 6:7
05:34 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 1:0
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #15 Filip Lacina, asistoval #88 Pavel Nejedlo (1:0)
05:34 Chrudim otevírá skóre prvního zápasu po krásné kombinaci.
04:34 Vítáme Vás u prvního utkání dnešního dne.
00:00 Vítáme Vás u prvního utkání dnešního dne.