Ondřej CACH
    (Novotný)
  • 41 40:51

Klub SPV Pardubice - FBC DONAP Česká Skalice 3:10
branky: 2. Milan Shejbal, 23. Václav Pauliš, 41. Ondřej Cach - 1. Václav Lonc, 4. Lukáš Bouček, 6. Jakub Metelka, 10. Ondřej Sedláček, 11. Horác Al Sofy, 13. Viktor Honzů, 13. Horác Al Sofy, 32. Jakub Metelka, 36. Jakub Metelka, 39. Ondřej Lukavský; rozhodčí: František Bajer - Martin Korunka; vyloučení: 2:0; využití: 0:2; diváků: 25; zásahy brankářů: Jakub Šustr 26, Matyáš Burda 4 - Adéla Metelková 23, Jakub Cibulka 1; po třetinách: 1:7, 1:0, 1:3
45:00 Střely ve 3. části: 5:12
40:51 Trestné střílení družstva FBC DONAP Česká Skalice neproměnil #17 Viktor Honzů.
40:10 GÓL Klub SPV Pardubice! 3:10
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil #16 Ondřej Cach, asistoval #72 Ondřej Novotný (3:10)
38:38 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 2:10
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #42 Ondřej Lukavský bez asistence (2:10)
38:38 Střídání brankáře. Nový brankář #15 Matyáš Burda družstva Klub SPV Pardubice
35:57 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 2:9
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #7 Jakub Metelka, asistoval #42 Ondřej Lukavský (2:9)
35:27 Střídání brankáře. Nový brankář #32 Jakub Cibulka družstva FBC DONAP Česká Skalice
31:44 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 2:8
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #7 Jakub Metelka, asistoval #12 Šimon Príbojský (2:8)
31:32 Vyloučen hráč #27 Milan Shejbal družstva Klub SPV Pardubice na 2 minuty za sekání
30:00 Střely ve 2. části: 9:14
22:22 GÓL Klub SPV Pardubice! 2:7
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil #2 Václav Pauliš bez asistence (2:7)
15:00 Střely v 1. části: 13:14
12:36 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 1:7
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #49 Horác Al Sofy, asistoval #11 Karel Geťko (1:7)
12:02 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 1:6
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #17 Viktor Honzů, asistoval #13 Lukáš Bouček (1:6)
11:44 Po nadějném srovnání na "1:1" se zdálo, že domácí tým bude favoritem. Minimálně co se týče fanoušků, tak domácí celek jasně dominoval. Bohužel po pár vteřinách je již stav "1:5" a tým bude muset ještě zabrat, chce-li vidět světlo na konci tunelu.
10:41 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 1:5
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #49 Horác Al Sofy, asistoval #69 Matouš Myslík (1:5)
09:30 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 1:4
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #10 Ondřej Sedláček, asistoval #17 Viktor Honzů (1:4)
05:34 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 1:3
03:51 Tři minuty a tři góly, taková je situace na bitevním poli. Zajímavostí je fakt, že z prvních dvou střel padly dva góly. Každý však na jiniou stranu.
03:32 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 1:2
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #13 Lukáš Bouček, asistoval #42 Ondřej Lukavský (1:2)
01:20 GÓL Klub SPV Pardubice! 1:1
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil #27 Milan Shejbal, asistoval #72 Ondřej Novotný (1:1)
00:33 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 0:1
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #88 Václav Lonc, asistoval #10 Ondřej Sedláček (0:1)
00:28 Vyloučen hráč #13 Filip Čermák družstva Klub SPV Pardubice na 2 minuty za sekání