• 44 43:15
    2
    Max HOLÁSEK

FbK Orlicko-Třebovsko - FLORBAL LITOMYŠL 5:3
branky: 8. Jakub Šmíd, 16. Sebastian Filip, 17. Matyáš Kvapil, 28. Sebastian Filip, 31. Jakub Hlaváček - 22. Adam Vajrauch, 26. Lukáš Hochbergr, 36. Adam Vajrauch; rozhodčí: Filip Neumann - Lucie Krýslová; vyloučení: 0:3 + Max Holásek 4; využití: 1:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Dominik Šlesinger 11 - Eliška Křivková 16; po třetinách: 1:0, 3:2, 1:1
45:00 Komentář hostů Novák Dominik (Trenér): Děkuji soupeři za utkání.
45:00 Střely ve 3. části: 8:5
43:15 Vyloučen hráč #72 Max Holásek družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání
35:38 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 5:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #43 Adam Vajrauch, asistoval #72 Max Holásek (5:3)
35:38 Litomyšl využívá breakovou situaci a z 1. střely ve 3. části snižuje stav utkání na 5:3
30:30 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 5:2
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #6 Jakub Hlaváček, asistoval #25 Jakub Šmíd (5:2)
30:00 Střely ve 2. části: 8:5
29:24 Vyloučen hráč #11 Daniel Novotný družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání
29:24 Vyloučen hráč #72 Max Holásek družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2+2 minuty za nesportovní chování
29:24 Vyloučen hráč #47 Adam Dvořák družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání
27:43 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 4:2
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #36 Sebastian Filip, asistoval #31 Marek Boušek (4:2)
27:43 Litomyšl pomalu začínala udávat tempo hry, ale Orlicko využilo špatnou rozehrávku soupeře a zvyšuje skóre na 4:2
25:09 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #96 Lukáš Hochbergr bez asistence (3:2)
23:39 Trestné střílení družstva FbK Orlicko-Třebovsko neproměnil #25 Jakub Šmíd.
21:45 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #43 Adam Vajrauch z trestného střílení (3:1)
18:00 Po 1. herně vyrovnané třetině přebírá Orlicko kontrolu nad zápasem.
16:08 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 3:0
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #28 Matyáš Kvapil, asistoval #59 Lukáš Broulík (3:0)
15:10 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 2:0
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #36 Sebastian Filip bez asistence (2:0)
15:00 Střely v 1. části: 5:4
07:05 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 1:0
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #25 Jakub Šmíd, asistoval #50 Adam Borovička (1:0)