• 45 44:01
    8:4
    ()

FbK Orlicko-Třebovsko - FLORBAL LITOMYŠL 8:4
branky: 12. Jakub Šmíd, 14. Ondřej Pakosta, 23. Jakub Šmíd, 33. Daniel Viščák, 33. Jakub Šmíd, 39. Jakub Šmíd, 43. Adam Borovička, 45. Adam Borovička - 8. Ondřej Hegr, 12. Matěj Dvořák, 40. Filip Pavliš, 44. Matěj Dvořák; rozhodčí: Daniel Jireček - Jan Čečetka; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Dominik Šlesinger 21 - Eliška Křivková 18; po třetinách: 2:2, 1:0, 5:2
45:00 Komentář hostů Novák Dominik (Trenér): Děkujeme soupeři za utkání.
45:00 Komentář domácích Ludvíček Josef (Vedoucí): Děkujeme soupeři za utkání a přejeme pěkný zbytek dne.
45:00 Střely ve 3. části: 11:9
44:01 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 8:4
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #50 Adam Borovička bez asistence (8:4)
44:01 Jakub Hlaváček z týmu OT přestřeluje prázdnou bránu
43:47 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 7:4
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #9 Matěj Dvořák, asistoval #99 Adam Vajrauch (7:4)
42:58 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 7:3
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #50 Adam Borovička, asistoval #25 Jakub Šmíd (7:3)
42:46 OT má teď více ze hry
39:05 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 6:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #23 Filip Pavliš bez asistence (6:3)
39:05 Litomyšl rychle odpovídá gólem Pavliše
38:43 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 6:2
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #25 Jakub Šmíd, asistoval #6 Jakub Hlaváček (6:2)
38:21 A máme tu hru 4 na 4
38:08 Vyloučen hráč #3 Aleš Kulhavý družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání
37:30 Vyloučen hráč #47 Adam Dvořák družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání
32:46 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 5:2
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #25 Jakub Šmíd, asistoval #50 Adam Borovička (5:2)
32:03 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 4:2
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #60 Daniel Viščák bez asistence (4:2)
32:03 OT vstřílí další gól a zvyšuje si svůj náskok na 2 góly
30:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává Litomyšl
30:00 Střely ve 2. části: 9:10
27:14 OT má první přesilovku v zápase
27:13 Vyloučen hráč #11 Daniel Novotný družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání
26:10 Na obou stranách jsou šance, ale jsou neproměněné
23:37 Trestné střílení družstva FLORBAL LITOMYŠL neproměnil #99 Adam Vajrauch.
22:06 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 3:2
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #25 Jakub Šmíd bez asistence (3:2)
18:33 Druhá třetina začala hned ve vysokém tempu. Hraje se nahoru a dolu.
15:00 Střely v 1. části: 6:6
13:31 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 2:2
Vlastní branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #7 Ondřej Pakosta (2:2)
11:56 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #9 Matěj Dvořák, asistoval #97 Max Holásek (1:2)
11:56 Mohl jsi vidět rychle využitou přesilovku Litomyšle, která si tímto bere vedení zpět
11:36 Vyloučen hráč #13 Jáchym Kubíček družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za blokování florbalky
11:22 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 1:1
07:49 Máme tu první gól na straně Litomyšle. Branku vstřelil hráč s číslem 93 Odnřej Hegr po skvělé nahrávce Matěje Dvořáka
07:48 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 0:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #93 Ondřej Hegr, asistoval #9 Matěj Dvořák (0:1)
05:30 Hra se po úvodních 5 minutách zklidnila
01:47 Vítám Vás u dnešního prvního utkání mezi Litomyšlí a Orlicko-třebovskem.