1

2

3.

FTC Vysoké Mýto - FbC Skuteč 2:3pn
branky: 14. Zdeněk Kyndl, 37. Matěj Prokop - 7. Lukáš Roček, 9. Lukáš Roček, N Lukáš Roček; rozhodčí: Daniel Jireček - Tomáš Jelínek; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Michal Kurka 30 - Daniel Nekvinda 21; po třetinách: 1:2, 0:0, 1:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva FTC Vysoké Mýto hráč #5 Martin Ettel , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Skuteč hráč #8 Radek Pešek a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FTC Vysoké Mýto hráč #77 Filip Dušek a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Skuteč hráč #5 Lukáš Roček a vstřelil rozhodující gól (2:3).
1 Nájezd na branku provedl z družstva FTC Vysoké Mýto hráč #15 Filip Dlouhý , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Střely ve 3. části: 10:10
42:33 Timeout FTC Vysoké Mýto
41:30 Hra se ukliďnila
36:46 Vyloučen hráč #7 Tadeáš Adámek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hrubost
36:46 Vyloučen hráč #6 Adam Štrumfa družstva FbC Skuteč na 2 minuty za hrubost
36:46 Hráči obou týmů se utrhli ze řetězů
36:35 GÓL FTC Vysoké Mýto! 2:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Matěj Prokop, asistoval #8 Zdeněk Kyndl (2:2)
34:00 Míša ( Padáček ) dostal přes prsty , svíjí se bolestí ale my víme že co bolí to roste
33:35 Radek Pešek dostal dobrý hit od Mejťáka
30:20 Róča podporuje svůj tým svým božským darem
30:00 Střely ve 2. části: 7:13
28:35 Míša chytá se šťestím
27:39 Vyloučen hráč #16 Filip Jakub Hozák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hra bez florbalky
24:58 Róčo hraješ  výborně
15:00 Střely v 1. části: 6:9
13:57 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #8 Zdeněk Kyndl, asistoval #11 Vojtěch Vančura (1:2)
13:57 Vysoké Mýto se nakonec dočkalo gólu a dostává míček za záda Nekvindy
08:28 GÓL FbC Skuteč! 0:2
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #5 Lukáš Roček, asistoval #8 Radek Pešek (0:2)
08:28 Kombinace Rybenského, Peška a Róči končí gólem v síti Mýta. Aktuální stav utkání 2:0 pro Skuteč
06:41 GÓL FbC Skuteč! 0:1
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #5 Lukáš Roček, asistoval #40 Ondřej Hromádko (0:1)
00:01 Úvodní buly vyhrává Skuteč