(Paar)
  • 45 44:28
    Pardubice

Orel Rtyně v Podkrkonoší - SOKOLI Pardubice B  2:3
branky: 13. Martin Kejzlar, 30. Lukáš Hejna - 15. Štěpán Turek, 23. Denis Paar, 45. Filip Červ; rozhodčí: Maximilián Mako - Jiří Knettig; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Vojtěch Petera 18 - David Jurečka 16; po třetinách: 1:1, 1:1, 0:1
45:00 Komentář hostů Oliva Radim (Vedoucí): Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům za zápas.
45:00 Komentář domácích Svoboda David (Trenér): Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům za zápas.
45:00 Střely ve 3. části: 6:7
44:28 Timeout SOKOLI Pardubice B
44:28 GÓL SOKOLI Pardubice B ! 2:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil #33 Filip Červ, asistoval #39 Dominik Paar (2:3)
31:04 Vyloučen hráč #98 Matyáš Oliva družstva SOKOLI Pardubice B na 2 minuty za hrubost
30:00 Střely ve 2. části: 7:7
29:26 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #69 Lukáš Hejna, asistoval #60 Jakub Kaválek (2:2)
22:24 GÓL SOKOLI Pardubice B ! 1:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil #19 Denis Paar, asistoval #39 Dominik Paar (1:2)
15:00 Střely v 1. části: 5:7
14:41 GÓL SOKOLI Pardubice B ! 1:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil #26 Štěpán Turek, asistoval #99 Ondřej Markl (1:1)
12:40 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #82 Martin Kejzlar, asistoval #69 Lukáš Hejna (1:0)