4
  • 43 42:12

trest do konce utkání

1. FBC Polička - FBK Piráti Sokol Chrudim 7:5
branky: 8. Štěpán Klusoň, 12. Štěpán Klusoň, 13. Tomáš Krejsa, 18. Jiří Klusoň, 26. Dušan Zahradníček, 35. Filip Škorpík, 43. Dušan Zahradníček - 8. Martin Kašpar, 22. Pavel Pelikán, 23. Filip Lacina, 26. Filip Lacina, 38. Martin Kašpar; rozhodčí: Jiří Knettig - David Fröde; vyloučení: 5:2 + Pavel Nejedlo 4 + TDKU; využití: 1:1; zásahy brankářů: David Popelka 10, Václav Šafář 13 - Tomáš Němeček 13; po třetinách: 3:1, 2:3, 2:1
45:00 Střely ve 3. části: 6:10
42:51 GÓL 1. FBC Polička! 7:5
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #24 Dušan Zahradníček bez asistence (7:5)
42:12 Vyloučen hráč #88 Pavel Nejedlo družstva FBK Piráti Sokol Chrudim do konce utkání
42:12 Vyloučen hráč #88 Pavel Nejedlo družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2+2 minuty za nesportovní chování
42:12 Vyloučen hráč #88 Pavel Nejedlo družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za hrubost
42:12 Vyloučen hráč #3 Martin Švanda družstva 1. FBC Polička na 2 minuty za nesportovní chování
41:43 Timeout FBK Piráti Sokol Chrudim
39:30 Vyloučen hráč #17 Jiří Klusoň družstva 1. FBC Polička na 2 minuty za hrubost
37:45 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 6:5
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #12 Martin Kašpar, asistoval #88 Pavel Nejedlo (6:5)
37:28 Vyloučen hráč #73 Tomáš Krejsa družstva 1. FBC Polička na 2 minuty za špatné střídání
35:19 Vyloučen hráč #3 Martin Švanda družstva 1. FBC Polička na 2 minuty za sekání
34:46 GÓL 1. FBC Polička! 6:4
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #6 Filip Škorpík, asistoval #24 Dušan Zahradníček (6:4)
33:15 Vyloučen hráč #88 Pavel Nejedlo družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za sekání
33:15 Po ubráněném oslabení Polčky uvidíme přesilovou hru Poličky.
30:25 Vyloučen hráč #13 Jiří Pokluda družstva 1. FBC Polička na 2 minuty za sekání
30:00 Střely ve 2. části: 7:10
25:36 GÓL 1. FBC Polička! 5:4
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #24 Dušan Zahradníček, asistoval #15 Štěpán Klusoň (5:4)
25:27 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 4:4
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #15 Filip Lacina, asistoval #13 Petr Marek (4:4)
25:27 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Václav Šafář družstva 1. FBC Polička
25:00 Dovoluji si Vás pozvat do bufetu, který se nachází v budově naproti vchodu do haly!
23:45 Polička ve druhé třetině střelecky impotentní.
22:13 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 4:3
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #15 Filip Lacina bez asistence (4:3)
22:13 Chrudim snižuje na rozdíl jedné branky.
21:01 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 4:2
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #16 Pavel Pelikán bez asistence (4:2)
21:01 Chrudim snižuje
17:31 GÓL 1. FBC Polička! 4:1
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #17 Jiří Klusoň, asistoval #24 Dušan Zahradníček (4:1)
17:31 Polička si teď Chrudim vyťukala krásnou kombinací na jejímž konci stál Jirka Klusoň.
15:00 Střely v 1. části: 7:8
12:31 GÓL 1. FBC Polička! 3:1
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #73 Tomáš Krejsa, asistoval #37 Matyáš Oblouk (3:1)
11:38 GÓL 1. FBC Polička! 2:1
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #15 Štěpán Klusoň, asistoval #37 Matyáš Oblouk (2:1)
07:56 CHrudim dává krásný gól z otočky.
07:51 GÓL 1. FBC Polička! 1:1
Branku družstva 1. FBC Polička vstřelil #15 Štěpán Klusoň bez asistence (1:1)
07:26 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 0:1
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #12 Martin Kašpar, asistoval #53 David Mošner (0:1)
04:02 Zatím se hra přelévá ze strany na stranu.
00:01 Dobré ráno z Poličky.