• 45 44:59
    13:6
    (Hadač)

Finance Novák FBK Jičín - Klub SPV Pardubice 13:6
branky: 4. Michal Kopecký, 7. Matyáš Matušů, 8. Vít Černý, 14. Jakub Chalupa, 20. Michal Kopecký, 24. Vít Černý, 25. Tomáš Fiedler, 26. Ondřej Hadač, 30. Matyáš Matušů, 32. Tomáš Fiedler, 34. Vít Černý, 38. Matyáš Matušů, 45. Tomáš Fiedler - 1. Filip Hlaváček, 18. Ondřej Loučka, 24. Matěj Skalický, 27. Vojtěch Polák, 35. Václav Pauliš, 42. Václav Pauliš; rozhodčí: Petr Drahoňovský - Jakub Škoda; vyloučení: 0:4; využití: 3:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Matěj Slavík 6 - Matyáš Burda 27; po třetinách: 4:1, 5:3, 4:2
45:00 Střely ve 3. části: 12:3
44:59 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 13:6
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #7 Tomáš Fiedler, asistoval #25 Ondřej Hadač (13:6)
43:55 Vyloučen hráč #13 Filip Čermák družstva Klub SPV Pardubice na 2 minuty za sekání
41:29 GÓL Klub SPV Pardubice! 12:6
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil #2 Václav Pauliš, asistoval #19 Vojtěch Polák (12:6)
41:29 Obranka v oslabení? Pěkná práce od SPV
40:52 Vyloučen hráč #21 Ondřej Loučka družstva Klub SPV Pardubice na 2 minuty za sekání
37:43 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 12:5
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #11 Matyáš Matušů, asistoval #9 Antonín Zikmund (12:5)
34:42 GÓL Klub SPV Pardubice! 11:5
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil #2 Václav Pauliš, asistoval #13 Filip Čermák (11:5)
33:53 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 11:4
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #15 Vít Černý, asistoval #11 Matyáš Matušů (11:4)
31:42 Na hřišti se přiostřuje, hráči si začínají vyměňovat názory...rozhodčí zatím řeší vše domluvou
31:25 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 10:4
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #7 Tomáš Fiedler, asistoval #11 Matyáš Matušů (10:4)
30:00 Střely ve 2. části: 16:5
29:30 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 9:4
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #11 Matyáš Matušů, asistoval #25 Ondřej Hadač (9:4)
28:36 Vyloučen hráč #27 Milan Shejbal družstva Klub SPV Pardubice na 2 minuty za nesportovní chování
28:36 A uvidíme první přesilovku zápasu..Jičín jedeme
26:24 GÓL Klub SPV Pardubice! 8:4
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil #19 Vojtěch Polák, asistoval #16 Ondřej Cach (8:4)
26:24 A platí pravidlo - nedáš, dostaneš. Po další tyčce SPV dostáváme další gól mezi nohy...
25:19 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 8:3
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #25 Ondřej Hadač, asistoval #20 Adam Foltýn (8:3)
24:04 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 7:3
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #7 Tomáš Fiedler, asistoval #15 Vít Černý (7:3)
23:40 GÓL Klub SPV Pardubice! 6:3
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil #25 Matěj Skalický, asistoval #18 Filip Hlaváček (6:3)
23:40 hráči SPV se nevzávají a snižují na rozdíl 3 branek
23:11 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 6:2
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #15 Vít Černý, asistoval #18 Jakub Chalupa (6:2)
22:57 Sniper Páťa netrefuje jasný balónek...
20:48 A opět zazvonila tyč na brance SPV
19:46 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 5:2
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #29 Michal Kopecký, asistoval #11 Matyáš Matušů (5:2)
19:27 Maty Matušů trefuje konstrukci branky...
17:38 GÓL Klub SPV Pardubice! 4:2
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil #21 Ondřej Loučka, asistoval #72 Ondřej Novotný (4:2)
17:33 Do hry se nám dostává třetí lajna s sniperem Páťou Poniklem, která v zápětí dostává gól....
15:01 A jdeme na to
15:00 Střely v 1. části: 12:4
15:00 Skončila nám první část. Po ospalém začátku se projevila síla domácího týmu, který otočil skóre a do dalších částí si nese pohodlný náskok...hlavně to nepodcenit!
13:46 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 4:1
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #18 Jakub Chalupa, asistoval #7 Tomáš Fiedler (4:1)
07:58 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 3:1
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #15 Vít Černý, asistoval #20 Adam Foltýn (3:1)
07:58 A pěknou spolupráci útočné trojky zakončuje střelou z první Vítek Černý
06:11 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 2:1
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #11 Matyáš Matušů, asistoval #29 Michal Kopecký (2:1)
06:11 A překlápíme skóre...
03:11 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 1:1
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #29 Michal Kopecký, asistoval #7 Tomáš Fiedler (1:1)
03:11 A máme vyrovnáno...nechat Mizgu bez dozoru = smrt
00:42 GÓL Klub SPV Pardubice! 0:1
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil #18 Filip Hlaváček bez asistence (0:1)
00:42 Tak to bylo rychlé...už tečeme o jeden gól...
00:00 A máme zde začátek....příjemnou podívanou