• 45 44:38
    2
    Tomáš KLÍMA

HAGA Pardubice - FBC DONAP Česká Skalice 5:8
branky: 2. Lukáš Laco, 12. Filip Zerzán, 14. Lukáš Laco, 34. David Honzíček, 40. David Honzíček - 7. Horác Al Sofy, 18. Adam Jakl, 21. Ondřej Lukavský, 24. Jakub Metelka, 27. Jakub Metelka, 38. Ondřej Lukavský, 41. Jakub Metelka, 43. Šimon Príbojský; rozhodčí: Martin Korunka - Marek Řada; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jan Bečka 15 - Adam Richter 29; po třetinách: 3:1, 0:4, 2:3
45:00 Střely ve 3. části: 12:10
44:38 Vyloučen hráč #99 Tomáš Klíma družstva FBC DONAP Česká Skalice na 2 minuty za sekání
42:13 Timeout HAGA Pardubice
42:13 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 5:8
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #29 Šimon Príbojský, asistoval #42 Ondřej Lukavský (5:8)
40:10 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 5:7
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #7 Jakub Metelka, asistoval #42 Ondřej Lukavský (5:7)
39:57 GÓL HAGA Pardubice! 5:6
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #21 David Honzíček, asistoval #69 Filip Zerzán (5:6)
37:28 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 4:6
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #42 Ondřej Lukavský, asistoval #29 Šimon Príbojský (4:6)
33:38 Vyloučen hráč #69 Filip Zerzán družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za blokování florbalky
33:03 GÓL HAGA Pardubice! 4:5
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #21 David Honzíček, asistoval #42 Patrik Belej (4:5)
30:00 Střely ve 2. části: 11:8
26:51 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 3:5
23:40 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 3:4
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #7 Jakub Metelka bez asistence (3:4)
20:59 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 3:3
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #42 Ondřej Lukavský, asistoval #7 Jakub Metelka (3:3)
20:15 Hra se přelévá ze strany na stranu. Oba týmy se dostávají do šancí, ale finálka...
17:39 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 3:2
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #97 Adam Jakl, asistoval #42 Ondřej Lukavský (3:2)
16:27 Vyloučen hráč #51 Patrik Michal družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za špatné střídání
15:00 Střely v 1. části: 11:5
15:00 Máme tu konec pvní části
14:52 Metelková se zdá nejistá na hokejce
13:48 GÓL HAGA Pardubice! 3:1
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #80 Lukáš Laco, asistoval #69 Filip Zerzán (3:1)
12:50 trenérka týmu HAGA Pardubice se docela rozohnila
11:55 GÓL HAGA Pardubice! 2:1
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #69 Filip Zerzán, asistoval #51 Patrik Michal (2:1)
11:13 Metelkova střela letěla do předměřických polí.
06:54 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 1:1
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #49 Horác Al Sofy, asistoval #97 Adam Jakl (1:1)
01:55 GÓL HAGA Pardubice! 1:0
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #80 Lukáš Laco, asistoval #17 Štěpán Koblížek (1:0)