• 42 41:37
    12:4
    (Vysoký)

FLORBAL LITOMYŠL - HAGA Pardubice 12:4
branky: 6. Matěj Dvořák, 6. Jan Žatečka, 12. Adam Dvořák, 16. Filip Pavliš, 21. Filip Pavliš, 23. Mikuláš Bulva, 28. Lukáš Hochbergr, 29. Filip Pavliš, 30. Adam Dvořák, 33. Filip Pavliš, 37. Filip Pavliš, 42. Filip Pavliš - 22. Filip Zerzán, 30. Filip Zerzán, 34. Filip Zerzán, 36. Filip Zerzán; rozhodčí: Radek Hrdlička - Maximilián Mako; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Adam Severa 8 - Vojtěch Moravec 10, Jiří Nerad 8; po třetinách: 3:0, 6:2, 3:2
45:00 Střely ve 3. části: 11:6
41:37 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 12:4
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #23 Filip Pavliš, asistoval #44 Jan Vysoký (12:4)
36:24 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 11:4
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #23 Filip Pavliš, asistoval #11 Matěj Dvořák (11:4)
36:14 Vyloučen hráč #69 Filip Zerzán družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za sekání
35:17 GÓL HAGA Pardubice! 10:4
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #69 Filip Zerzán, asistoval #77 Kryštof Zerzán (10:4)
33:24 GÓL HAGA Pardubice! 10:3
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #69 Filip Zerzán, asistoval #42 Patrik Belej (10:3)
32:13 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 10:2
30:00 Střely ve 2. části: 10:3
29:58 GÓL HAGA Pardubice! 9:2
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #69 Filip Zerzán, asistoval #17 Štěpán Koblížek (9:2)
29:05 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 9:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #9 Adam Dvořák, asistoval #2 Samuel Matějka (9:1)
28:08 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 8:1
28:08 Střídání brankáře. Nový brankář #13 Jiří Nerad družstva HAGA Pardubice
27:40 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 7:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #21 Lukáš Hochbergr, asistoval #9 Adam Dvořák (7:1)
24:11 Vyloučen hráč #42 Patrik Belej družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za nesportovní chování
22:19 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 6:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #7 Mikuláš Bulva, asistoval #11 Matěj Dvořák (6:1)
21:59 GÓL HAGA Pardubice! 5:1
20:45 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 5:0
20:45 Pavliš z Litomyšle vymetá vingl soupeřovi branky
18:19 Haga úspěšně ubránila své první oslabení
17:38 Benjamínek Dvořák z Litomyšle nyní neproměnil obrovskou šanci
16:19 Vyloučen hráč #12 Jiří Schejbal družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za sekání
16:19 Máme tu první přesilovou hru pro Litomyšl
15:32 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 4:0
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #23 Filip Pavliš, asistoval #7 Mikuláš Bulva (4:0)
15:32 A máme tu hned rychlý gól Litomyšle
15:01 Máme tu začátek druhé třetiny a buly vyhrála Haga
15:00 Střely v 1. části: 9:3
11:09 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:0
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #9 Adam Dvořák, asistoval #21 Lukáš Hochbergr (3:0)
11:09 A Litomyšl se ujímá již tří-brankového vedení
10:45 Litomyšl drží svého soupeře v obranné půlce a snaží se vymyslet nějakou kombici, která by skončila gólem
09:25 Výborný zákrok gólmana Hagy
08:53 Litomyšl ve velké šanci v oslabení, ale bohužel bez gólu
07:20 Máme tu první vyloučení utkání a Haga bude mít možnost stáhnout vedení Litomyšle
07:13 Vyloučen hráč #21 Lukáš Hochbergr družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nedovolené vrážení
06:05 A tým Litomyšle dáva 2 slepené góly a ujímá se vedení
05:48 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 2:0
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #13 Jan Žatečka, asistoval #9 Adam Dvořák (2:0)
05:27 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:0
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Matěj Dvořák, asistoval #7 Mikuláš Bulva (1:0)