• 44 43:08
    2
    Martin JAKL

FBC Trutnov (DTJ) - Sokol Chlumec nad Cidlinou 9:0
branky: 3. Jakub Barvínek, 8. Matyáš Klimus, 8. Šimon Sláma, 17. Matyáš Klimus, 18. Martin Jakl, 25. Jakub Barvínek, 31. Jakub Barvínek, 37. Šimon Sláma, 43. Matěj Novák; rozhodčí: Daniel Jireček - Vladimír Lešák; vyloučení: 4:5; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Jakub Voltr 14 - Petr Pihýr 14, Daniel Krejča 16; po třetinách: 3:0, 3:0, 3:0
45:00 Střely ve 3. části: 12:3
43:08 Vyloučen hráč #97 Martin Jakl družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za vysoká florbalka
42:37 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 9:0
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #68 Matěj Novák, asistoval #13 Šimon Sláma (9:0)
42:10 Výborný zákrok Krejči.
40:09 Chlumci stačilo teď jen trefit balónek a mohli skórovat.
38:40 Vyloučen hráč #20 Matěj Nechvíl družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2 minuty za sekání
36:57 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 8:0
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #13 Šimon Sláma bez asistence (8:0)
36:50 Sledujeme teď mnoho vyloučení.
36:31 Vyloučen hráč #17 Jan Zuzánek družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za špatné střídání
35:29 Vyloučen hráč #26 Martin Tomášek družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2 minuty za vysoká florbalka
35:29 Trutnov má k dispozici dvojnásobnou přesilovku.
34:45 Vyloučen hráč #20 Matěj Nechvíl družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2 minuty za hrubost
34:15 Trestné střílení družstva FBC Trutnov (DTJ) neproměnil #15 Matyáš Bečka.
34:15 Krejča levou rukou vychytal trestné střílení
33:38 Chlumec vyhazuje a je kompletní.
31:38 Vyloučen hráč #30 Jakub Peroutka družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2 minuty za špatné střídání
31:38 Trutnov má k dispozici další přesilovku.
30:14 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 7:0
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #78 Jakub Barvínek, asistoval #97 Martin Jakl (7:0)
30:14 Barvínek kompletuje hattrick.
30:00 Střely ve 2. části: 15:7
29:02 Vyloučen hráč #18 Radek Kysilka družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2 minuty za bránění ve hře
28:24 Střelu z první si Krejča pohlídal.
26:48 Střela z dálky nebyl pro brankáře Chlumce větší problém. Trutnov dál tlačí.
24:31 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 6:0
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #78 Jakub Barvínek bez asistence (6:0)
23:28 Střídání brankáře. Nový brankář #99 Daniel Krejča družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou
21:58 Vyloučen hráč #5 Matyáš Klimus družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za nedovolené vrážení
21:58 Míček se teď motal před bránou. Trutnovští ho za cenu faulu uklidili do rohu. Chlumec bude hrát přesilovku.
21:27 Brankář Chlumce drží svůj tým.
20:25 Krásně zakončená akce 2 na 1 končí úžasným zákrokem chlumeckého golmana.
19:05 Trutnov skvěle kombinuje.
17:34 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 5:0
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #97 Martin Jakl, asistoval #17 Jan Zuzánek (5:0)
17:34 Krásná akce končí pátým gólem.
16:21 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 4:0
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #5 Matyáš Klimus, asistoval #11 Matyáš Hanuš (4:0)
15:00 Střely v 1. části: 12:4
13:47 Hra se nám trochu kouskuje.
12:13 Jakl v slibné šanci přestřelil branku.
10:26 Ani slibný pokus z pravé strany nekončí gólem. Trutnov v plném počtu.
09:30 Bomba z půlky neprošla k brankáři.
08:40 Chlumec se v přesilovce usadil na půlce Trutnova.
08:26 Vyloučen hráč #17 Jan Zuzánek družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za sekání
07:24 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 3:0
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #13 Šimon Sláma, asistoval #5 Matyáš Klimus (3:0)
07:00 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 2:0
06:26 Trutnov má zatím jasnou převahu.
02:23 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 1:0
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #78 Jakub Barvínek, asistoval #17 Jan Zuzánek (1:0)