2
  • 44 43:46
    2

TD-IS IBK Holice - Sokol Chlumec nad Cidlinou 14:4
branky: 7. Matěj Blažek, 11. Martin Šmíd, 12. Jakub Johanides, 15. Tomáš Pražan, 19. Sebastien Wittmann, 19. David Petrásek, 23. Matěj Blažek, 25. Jan Vojáček, 34. Jan Vojáček, 34. Matěj Blažek, 35. Tomáš Pražan, 38. Matěj Blažek, 42. Tomáš Pražan, 42. Jan Vojáček - 10. Radek Kysilka, 20. Milan Dvořák, 35. Milan Dvořák, 35. Milan Dvořák; rozhodčí: Daniel Jireček - Milan Sokol; vyloučení: 2:5; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Vojtěch Formánek 32 - Daniel Krejča 8, Petr Pihýr 25; po třetinách: 4:1, 4:1, 6:2
45:00 Komentář domácích Picek Lukáš (Vedoucí): Oproti prvnímu utkání výrazné zlepšení, to musím v první řadě vyzdvihnout. Dominovali jsme ve hře na míčku, dokázali si přihrát z první a poprvé v kariéře jsem od svých hráčů viděl, že dokázali nastavit tempo hry a nepodřizovali se pomalé hře soupeře. Za to jim patří mé poděkování. Mezery ve hře stále jsou, ale výjma laxního přístupu v obraně k tomuto výkonu nic nemám. Děkuji soupeři, rozhodčím i divákům a těšíme se na viděnou v dalším kole.
45:00 Střely ve 3. části: 20:8
43:46 Vyloučen hráč #18 Radek Kysilka družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2 minuty za nesportovní chování
43:17 Vyloučen hráč #26 Martin Tomášek družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2 minuty za sekání
41:31 GÓL TD-IS IBK Holice! 14:4
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #55 Jan Vojáček, asistoval #37 Martin Šmíd (14:4)
41:25 GÓL TD-IS IBK Holice! 13:4
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #15 Tomáš Pražan, asistoval #13 Andy Krtička (13:4)
37:58 Vyloučen hráč #7 Milan Dvořák družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2 minuty za hrubost
37:25 GÓL TD-IS IBK Holice! 12:4
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #66 Matěj Blažek, asistoval #55 Jan Vojáček (12:4)
35:56 Hra se teď přenáší z jedné strany na druhou.
34:43 Timeout TD-IS IBK Holice
34:42 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 11:4
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #7 Milan Dvořák, asistoval #26 Martin Tomášek (11:4)
34:23 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 11:3
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #7 Milan Dvořák, asistoval #20 Matěj Nechvíl (11:3)
34:23 Dvořák přidává duhý gól v zápase!
34:08 GÓL TD-IS IBK Holice! 11:2
34:08 A další!
33:12 GÓL TD-IS IBK Holice! 10:2
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #66 Matěj Blažek, asistoval #33 Jakub Johanides (10:2)
33:12 Holice teď slepují dva góly těsně za sebe!
33:04 GÓL TD-IS IBK Holice! 9:2
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #55 Jan Vojáček, asistoval #66 Matěj Blažek (9:2)
31:30 Chlumec to teď zkouší ze všech stran, ale nedaří se mu procpat míček do branky.
30:00 Střely ve 2. části: 18:15
29:33 Vyloučen hráč #87 Sebastien Wittmann družstva TD-IS IBK Holice na 2 minuty za špatné střídání
28:42 Holice jsou v přesilovce velice důrazní na brankovišti.
27:20 Vyloučen hráč #26 Martin Tomášek družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:11 Chlumec ohrožuje brankáře Holic. Ten však zůstává pozorný.
24:10 GÓL TD-IS IBK Holice! 8:2
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #55 Jan Vojáček, asistoval #13 Andy Krtička (8:2)
24:10 Honzo, vymysli to! Ne. Honza to vzal na sebe a krásně zakončil pod horní tyčku.
22:37 GÓL TD-IS IBK Holice! 7:2
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #66 Matěj Blažek, asistoval #26 Petr Sopoliga (7:2)
22:37 Další krásná střela do hornícho růžku. 7:2!
19:35 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 6:2
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #7 Milan Dvořák bez asistence (6:2)
19:35 Po průniku chlumeckého hráče je to 6:2!
18:58 GÓL TD-IS IBK Holice! 6:1
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #19 David Petrásek, asistoval #13 Andy Krtička (6:1)
18:58 Holice dvěma rychlými góly zvyšuje už na 6:1. Chlumec se rozhodl vymněnit brankáře.
18:48 GÓL TD-IS IBK Holice! 5:1
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #87 Sebastien Wittmann, asistoval #18 Adam Lohýnský (5:1)
18:48 Střídání brankáře. Nový brankář #69 Petr Pihýr družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou
15:00 Za zvuku populární písně od kapely AC/DC vstupujeme do druhé části.
15:00 Střely v 1. části: 9:13
14:59 GÓL TD-IS IBK Holice! 4:1
14:59 Pražan vteřinu před koncem první části využívá přesilovku!
13:30 Vyloučen hráč #20 Matěj Nechvíl družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2 minuty za sekání
13:30 Přesilovka pro Holice!
11:54 GÓL TD-IS IBK Holice! 3:1
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #33 Jakub Johanides, asistoval #66 Matěj Blažek (3:1)
11:54 Krásně sehraná akce zakončená Johanidesovou střelou z první znamená navýšení náskoku Holic.
11:22 Chlumec rozehrává tahem, takže se hra přenáší na druhou stranu.
10:40 GÓL TD-IS IBK Holice! 2:1
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #37 Martin Šmíd, asistoval #13 Andy Krtička (2:1)
10:40 Martin Šmíd však vrací Holicím vedení.
09:40 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 1:1
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #18 Radek Kysilka, asistoval #26 Martin Tomášek (1:1)
09:40 Ale přeci jen Chlumec vyrovnává. Střela z dálky propadla Formánkovi k levé tyči. Výbornou práci odvedl clonící hráč.
09:34 Holice kompletní.
09:09 Holice vyhazují.
08:27 Chlumec se rozestavuje na přesilovku. Zatím veškeré střelecké pokusy však končí mimo tři tyče.
07:34 Vyloučen hráč #55 Jan Vojáček družstva TD-IS IBK Holice na 2 minuty za nedovolené vrážení
06:52 GÓL TD-IS IBK Holice! 1:0
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #66 Matěj Blažek, asistoval #1 Vojtěch Formánek (1:0)
06:52 Blažkova střela od mantinelu zaplula do brány. 1:0 pro Holice!
03:19 Holice vstupují do zápasu aktivně.