2

3

3.

FBC Trutnov (DTJ) - FBC LETOHRAD - Orel Orlice 5:6pn
branky: 10. Martin Jakl, 11. Jakub Barvínek, 13. Jan Fišera, 17. Martin Jakl, 35. Šimon Sláma - 2. Matěj Beran, 13. Nikolas Brdíček, 17. Dominik Kořán, 28. Filip Adamec, 41. Nikolas Brdíček, N Nikolas Brdíček; rozhodčí: Daniel Jireček - Vladimír Lešák; vyloučení: 2:3 + Dominik Appl 4; využití: 2:1; diváků: 12; zásahy brankářů: Jakub Voltr 18 - Alex Škarupa 17; po třetinách: 3:2, 1:2, 1:1
Komentář hostů Appl Štěpán (Trenér): První dvě třetiny jsme absolutně nebyly hlavama v zápase, což nás stálo tříbodové vítězství. Po druhé třetině jsme však nesložili zbraně a dokázali jsme zápas opět dotáhnout. V nájezdech jsme byly nekompromisní a o to sladší bude cesta domu.   nDěkujeme soupeři za zápas a štastnou cestu domu.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice hráč #75 Nikolas Brdíček a vstřelil rozhodující gól (5:6).
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Trutnov (DTJ) hráč #17 Jan Zuzánek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice hráč #78 Dominik Kořán a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Trutnov (DTJ) hráč #13 Šimon Sláma a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice hráč #72 Filip Adamec a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Trutnov (DTJ) hráč #97 Martin Jakl a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Střely ve 3. části: 6:5
40:54 Jediné, co si skutečně nepřejeme, jsou trestná střílení - hned 3 rozhodčí jsou zapřaženi v chodu tohoto utkání a všichni spěchají na večerní utkání.
40:36 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 5:5
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #75 Nikolas Brdíček bez asistence (5:5)
40:36 Brdíček vyrovnává!
37:48 Holický hráč Petr Sopoliga nyní zazářil utřením hrací plochy.
37:06 Venku je oblačno a teplota je 18 °C.
36:38 Sledujeme vyrovnané utkání.
34:34 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 5:4
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #13 Šimon Sláma, asistoval #97 Martin Jakl (5:4)
30:00 Střely ve 2. části: 7:10
27:10 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 4:4
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #72 Filip Adamec, asistoval #75 Nikolas Brdíček (4:4)
27:10 A je tu další gól... dnes tu budeme do půlnoci.
27:07 Je přesně 15 hodin.
25:30 Rozhodčím nezůstane chvíli ruka dole dole. Jen aby jim zbyla energie na večerní divizi.
25:20 Vyloučen hráč #97 Martin Jakl družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
24:33 Applův průnik pravým křídlem skončil ztrátou míčku.
16:24 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 4:3
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #97 Martin Jakl, asistoval #18 Jindřich Zelenka (4:3)
16:15 Vyloučen hráč #80 Matěj Beran družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice na 2 minuty za sekání
16:03 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 3:3
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #78 Dominik Kořán, asistoval #75 Nikolas Brdíček (3:3)
15:01 Začíná druhá třetina.
15:00 Střely v 1. části: 9:8
14:00 Minuta do konce první třetiny.
12:29 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 3:2
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #44 Jan Fišera, asistoval #97 Martin Jakl (3:2)
12:23 Vyloučen hráč #71 Dominik Appl družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice na 2+2 minuty za hrubost
12:23 Bezohledný zákrok Appla potrestán větším trestem.
12:07 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 2:2
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #75 Nikolas Brdíček, asistoval #83 Tereza Skalická (2:2)
12:07 Skvělý volej Brdíčka!!!
11:21 Vyloučen hráč #72 Filip Adamec družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice na 2 minuty za bránění ve hře
10:33 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 2:1
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #78 Jakub Barvínek bez asistence (2:1)
10:33 Barvínek otáčí skóre v oslabení.
10:06 Vyloučen hráč #5 Matyáš Klimus družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za nedovolené vrážení
09:31 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 1:1
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #97 Martin Jakl bez asistence (1:1)
01:32 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 0:1
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #80 Matěj Beran, asistoval #75 Nikolas Brdíček (0:1)
01:32 Letohrad vede.