2

2

3.

TD-IS IBK Holice - FBC Trutnov (DTJ) 6:7pn
branky: 5. Jakub Johanides, 13. Matěj Blažek, 15. Tomáš Pražan, 25. Štěpán Bolehovský, 43. Tomáš Pražan, 45. Tomáš Pražan, N Sebastien Wittmann - 2. Martin Jakl, 5. Jakub Barvínek, 25. Martin Jakl, 26. Jakub Barvínek, 33. Jakub Barvínek, 44. Martin Jakl; rozhodčí: Filip Neumann - Jakub Machatý; vyloučení: 4:0; využití: 0:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Aleš Veselý 13 - Jakub Voltr 17; po třetinách: 3:2, 1:2, 2:2
Komentář domácích Picek Lukáš (Vedoucí): Děkuji soupeři za utkání.
Komentář hostů Meduna Tomáš (Asistent trenéra): Děkuji soupeři za utkání.
3 Nájezd na branku provedl z družstva TD-IS IBK Holice hráč #87 Sebastien Wittmann a vstřelil rozhodující gól (6:7).
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Trutnov (DTJ) hráč #97 Martin Jakl a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TD-IS IBK Holice hráč #15 Tomáš Pražan , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Trutnov (DTJ) hráč #13 Šimon Sláma , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TD-IS IBK Holice hráč #62 Ondřej Říha a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Trutnov (DTJ) hráč #17 Jan Zuzánek a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Střely ve 3. části: 8:6
44:57 Vyloučen hráč #19 David Petrásek družstva TD-IS IBK Holice na 2 minuty za sekání
44:53 Timeout FBC Trutnov (DTJ)
44:15 GÓL TD-IS IBK Holice! 6:6
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #15 Tomáš Pražan, asistoval #55 Jan Vojáček (6:6)
43:05 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 5:6
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #97 Martin Jakl, asistoval #13 Šimon Sláma (5:6)
42:37 GÓL TD-IS IBK Holice! 5:5
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #15 Tomáš Pražan, asistoval #13 Andy Krtička (5:5)
39:20 Domácí brankář teď skvělými zákroky podržel tým.
38:38 Timeout TD-IS IBK Holice
35:45 Holice opě zavřeli Trutnov v obraně.
32:40 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 4:5
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #78 Jakub Barvínek, asistoval #97 Martin Jakl (4:5)
32:40 Trutnov otáčí zápas ve svůj prospěch po využitém breaku 2na1.
30:00 Střely ve 2. části: 7:8
29:59 Siréna opět přerušuje holický ppostup k trutnovské brance.
27:48 Holice mají rozehru z nebezpečného místa.
25:25 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 4:4
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #78 Jakub Barvínek, asistoval #18 Jindřich Zelenka (4:4)
25:25 Trutnov vyrovnává na 4:4.
24:20 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 4:3
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #97 Martin Jakl, asistoval #78 Jakub Barvínek (4:3)
24:10 GÓL TD-IS IBK Holice! 4:2
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #82 Štěpán Bolehovský, asistoval #62 Ondřej Říha (4:2)
23:40 Trutov se nedokáže dostat za polovinu hřiště
22:20 Holice zatím lepším týmem na hřišti.
18:05 Vyloučen hráč #19 David Petrásek družstva TD-IS IBK Holice na 2 minuty za hra rukou
15:00 Střely v 1. části: 8:5
14:59 Holice ještě zkusily ohrozit branku Trutnova, ale siréna označující konec třetiny jim útok překazila.
14:17 GÓL TD-IS IBK Holice! 3:2
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #15 Tomáš Pražan, asistoval #87 Sebastien Wittmann (3:2)
13:05 Holice drží Trutnov ve svém obranném pásmu.
12:04 GÓL TD-IS IBK Holice! 2:2
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #66 Matěj Blažek, asistoval #19 David Petrásek (2:2)
11:24 Užasný zákrok trutnovského branáře, který vychtal prázdnou bránu.
08:31 Trestné střílení družstva TD-IS IBK Holice neproměnil #13 Andy Krtička.
07:44 Vyloučen hráč #26 Petr Sopoliga družstva TD-IS IBK Holice na 2 minuty za špatné střídání
04:48 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 1:2
04:29 GÓL TD-IS IBK Holice! 1:1
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #33 Jakub Johanides, asistoval #66 Matěj Blažek (1:1)
03:41 Vyloučen hráč #13 Andy Krtička družstva TD-IS IBK Holice na 2 minuty za sekání
01:27 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 0:1
00:00 Trutnov vyhrává úvodní buly.