2

0

5.

FLORBAL LITOMYŠL - FTC Vysoké Mýto 4:3pn
branky: 5. Lukáš Hochbergr, 8. Jan Žatečka, 22. Matěj Dvořák - 11. Filip Jakub Hozák, 31. Jakub Pokorný, 43. Filip Jakub Hozák; rozhodčí: Maximilián Mako - Petr Drahoňovský; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 46; zásahy brankářů: Jan Vysoký 16 - Michal Kurka 28; po třetinách: 2:1, 1:0, 0:2
5 Nájezd na branku provedl z družstva FLORBAL LITOMYŠL hráč #23 Filip Pavliš a vstřelil gól.
5 Nájezd na branku provedl z družstva FTC Vysoké Mýto hráč #11 Vojtěch Vančura , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FLORBAL LITOMYŠL hráč #13 Jan Žatečka a vstřelil gól.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FTC Vysoké Mýto hráč #5 Patrik Držmíšek , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FTC Vysoké Mýto hráč #6 Kristián Bodor , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FLORBAL LITOMYŠL hráč #9 Matěj Dvořák , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FLORBAL LITOMYŠL hráč #23 Filip Pavliš , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FLORBAL LITOMYŠL hráč #13 Jan Žatečka , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Střely ve 3. části: 14:13
44:42 Vyloučen hráč #12 Lukáš Hochbergr družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za hrubost
44:42 Mýto dostává výhodu přesilové hry.
44:15 Litomyšl na balónku.
44:01 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
43:15 Timeout FTC Vysoké Mýto
42:20 Jak se říká ve sportovním slangu... "Nedáš, dostaneš."
42:19 GÓL FTC Vysoké Mýto! 3:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #14 Filip Jakub Hozák, asistoval #68 Jakub Pokorný (3:3)
42:01 Michal Kurka neskutečnými zákroky drží Mýto v naději.
41:34 Timeout FLORBAL LITOMYŠL
37:45 Přesilovou hru si zahraje i Litomyšl.
37:22 Vyloučen hráč #9 Ondřej Kurka družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za vysoká florbalka
37:21 Brankář Litomyšle vytáhl výborný zákrok a udržuje tak vedení svého týmu.
34:20 Litomyšl vstřelila branku, ale kvůli vysokému došvihu gól neplatí.
33:43 Hra je teď hodně nahoru dolů. Šance jsou na obou stranách.
31:34 Mýto začalo 3. třetinu aktivněji.
30:34 Po krásné přihrávce a nekompromisním zakončení Mýto snižuje náskok Litomyšle.
30:33 GÓL FTC Vysoké Mýto! 3:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #68 Jakub Pokorný, asistoval #11 Vojtěch Vančura (3:2)
30:01 Do třetí třetiny půjde Litomyšl s dvoubrankovým náskokem.
30:00 Střely ve 2. části: 9:3
29:36 Litomyšl opět trefuje horní tyč.
29:01 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
25:43 Hra se trochu přitvrzuje.
21:24 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #9 Matěj Dvořák bez asistence (3:1)
21:14 Litomyšl se drží na míčku.
19:45 Vysoké Mýto přesilovou hru nevyužívá.
17:45 Máme tu první přesilovou hru. Uvidíme, co Mýto vymyslí.
17:40 Vyloučen hráč #23 Filip Pavliš družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nedovolené vrážení
17:11 Hochbergr trefuje z individuální akce pouze břevno.
15:30 Mýto mělo šanci na srovnání skóre, ale Vančura netrefuje bránu.
15:01 Začíná nám druhá třetina.
15:00 Střely v 1. části: 8:3
10:37 GÓL FTC Vysoké Mýto! 2:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #14 Filip Jakub Hozák, asistoval #5 Patrik Držmíšek (2:1)
10:22 Brankář FTC teď předvedl výborný zákrok.
07:59 Máme tu druhý gól Litomyšle po přesné střele k tyčce.
07:58 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 2:0
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #13 Jan Žatečka, asistoval #6 Radim Čáp (2:0)
06:42 Hráč Litomyšle s číslem 9 trefuje z velké vzdálenosti horní tyč.
05:45 První větší šance Mýta.
04:35 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:0
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #12 Lukáš Hochbergr, asistoval #11 Šimon Vávra (1:0)
04:02 Stále se hraje bez přeřušení hry.
00:02 Úvodní buly pro Litomyšl.
00:01 Vítáme Vás u dnešního onlinu ze zápasu FTC Vysoké Mýto vs. FLORBAL Litomyšl