• 44 43:08
    4:9
    (Šitina)

HAGA Pardubice - Orel Rtyně v Podkrkonoší 4:9
branky: 8. Filip Zerzán, 29. David Ralaus, 43. Filip Zerzán, 43. Kryštof Zerzán - 3. Jakub Šitina, 5. Martin Kejzlar, 9. Stanislav Šlechta, 20. Lukáš Hejna, 25. Zdeněk Balcar, 36. Vojtěch Synáč, 37. Vojtěch Synáč, 43. Jakub Kaválek, 44. Vojtěch Synáč; rozhodčí: Jiří Knettig - Radek Hrdlička; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Vojtěch Moravec 16 - Josef Novák 36; po třetinách: 1:3, 1:2, 2:4
45:00 Střely ve 3. části: 18:12
44:59 A to bude z dnešního dne v Předměřické hale vše. Děkujeme vám za pozornost a přejeme hezký zbytek dne.
43:08 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:9
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #13 Vojtěch Synáč, asistoval #30 Jakub Šitina (4:9)
43:08 Synáček se prosazuje potřetí a svojí radost z hattricku dal dostatečně najevo všem přítomným divákům v hale.
42:22 GÓL HAGA Pardubice! 4:8
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #77 Kryštof Zerzán, asistoval #42 Patrik Belej (4:8)
42:22 Haga dvěma rychlými góly dramatizuje. 4:8.
42:11 GÓL HAGA Pardubice! 3:8
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #69 Filip Zerzán bez asistence (3:8)
42:07 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:8
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #60 Jakub Kaválek, asistoval #14 Martin Kejzlar (2:8)
42:07 Kaválek střílí gól alá Diviš.
42:03 Timeout HAGA Pardubice
40:56 Zbývá nám posledních pár minut třetí části a začíná se přitvrzovat v osobních soubojích.
38:10 Cejnar nastřelil horní tyč.
36:04 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:7
35:14 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:6
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #13 Vojtěch Synáč, asistoval #56 Samuel Vít (2:6)
35:14 Krásná akce Rtyně završená Synáčovým gólem a následnou oslavou na styl Marcuse Rashforda.
32:20 Balcar se teď pokusil o božšký bekhend, jeho střelu ale zlikvidoval brankář Hagy.
30:00 Střely ve 2. části: 15:3
28:22 GÓL HAGA Pardubice! 2:5
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #39 David Ralaus bez asistence (2:5)
28:10 Soupeřící hráči se dostávají do souboje  a na zemi končí oba.
24:30 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:5
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #12 Zdeněk Balcar, asistoval #50 Stanislav Šlechta (1:5)
24:30 Balcar vymetl pavučiny z rohu brány a zvyšuje náskok svého týmu na 5:1.
20:38 Obrana týmu FBC betonáři Rtyně nebyla překonána.
19:37 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #69 Lukáš Hejna bez asistence (1:4)
18:24 Vyloučen hráč #46 Jakub Kulda družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
18:10 Pardubický hráč číslo sedm projel s florbalkou v jedné ruce celé hřiště, jako slavný předměřický Mauglí.
15:00 Střely v 1. části: 7:10
12:24 Hra připomíná šermířské klání, sudí jsou ale stále klidní.
11:32 Jeden z hráču Hagy by po zápase mohl obdržet zelenou helmu.
10:39 "Míček byl skynut".
09:45 Střela Hagy byla zblokována a míček letěl na balkon
08:00 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #50 Stanislav Šlechta, asistoval #12 Zdeněk Balcar (1:3)
07:45 GÓL HAGA Pardubice! 1:2
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #69 Filip Zerzán, asistoval #42 Patrik Belej (1:2)
07:45 Hezká souhra Pardubic, Zerzán po krosovce od Patrika Beleje.
07:20 Sudí nechávájí dnešní zapás spíše volný a hra pripomíná sekanou. Presilové hry jsme se ale ještě nedočkali
06:40 Hráči na obou stranách mají často problém trevit se mezi tři tyče.
04:12 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #14 Martin Kejzlar, asistoval #69 Lukáš Hejna (0:2)
02:10 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #30 Jakub Šitina, asistoval #13 Vojtěch Synáč (0:1)
01:26 Samostatný útoku neproměnil hráč z města perníku a trefuje pouze golmana.