• 44 43:57
    2
    Jan HOŘÍNEK

FBŠ Všestary / Předměřice - HAGA Pardubice 9:6
branky: 7. Dominik Švec, 13. Dominik Švec, 18. Vojtěch Stejskal, 20. Filip Macek, 24. Filip Macek, 27. Filip Peremský, 31. Nikolas Dlouhý, 39. Tomáš Cudlín, 42. Filip Macek - 4. Tomáš Stehlík, 7. Daniel Pravec, 9. Jan Jadrný, 10. Daniel Pravec, 28. Jiří Schejbal, 35. Daniel Pravec; rozhodčí: Petr Drahoňovský - Maximilián Mako; vyloučení: 1 + Vojtěch Stejskal 4:3; využití: 2:0; zásahy brankářů: Richard Klinger 20 - Vojtěch Moravec 26; po třetinách: 2:4, 4:1, 3:1
45:00 Střely ve 3. části: 10:9
44:59 Všestary i tento turnaj zapisují dvě výhry = můj dům, můj hrad! Zdary zdary Všestary!
43:57 Vyloučen hráč #24 Jan Hořínek družstva FBŠ Všestary / Předměřice na 2 minuty za špatné střídání
43:57 Ani ve Všestarech očividně neumí počítat...
42:37 Vyloučen hráč #19 Vít Nejezchleba družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za sekání
41:42 Timeout HAGA Pardubice
41:42 GÓL FBŠ Všestary / Předměřice! 9:6
Branku družstva FBŠ Všestary / Předměřice vstřelil #13 Filip Macek, asistoval #8 Tomáš Cudlín (9:6)
41:42 Máca #chcevíc, stejně jako minulý turnaj zapisuje hattrick. Bohužel ani tentokrát na palubovku nepřistála ani jediná čepice... Menší zklamání, ale co se dá dělat.
38:11 GÓL FBŠ Všestary / Předměřice! 8:6
Branku družstva FBŠ Všestary / Předměřice vstřelil #8 Tomáš Cudlín, asistoval #13 Filip Macek (8:6)
38:11 Povedená souhra Macka s Cudlou vyústila v důležitou branku druhého jmenovaného z těžkého úhlu.
37:26 Jakub Paďour lehce vyškolil obranu soupeře kvalitním sólem, záhy ale zakončil těsně nad branku (čti až ke stropu haly).
34:43 Ten taky hráč číslo 29 proměňuje.
34:41 GÓL HAGA Pardubice! 7:6
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #29 Daniel Pravec z trestného střílení (7:6)
34:41 Daniel Pravec se šikovně proháčkoval byl zastaven nedovoleně, píská se nájezd.
33:21 Hráč AHL (zatím amatérská hokejová liga) a zároveň vyčnívající keptn zkušeně vypomohl obraně.
30:15 GÓL FBŠ Všestary / Předměřice! 7:5
Branku družstva FBŠ Všestary / Předměřice vstřelil #51 Nikolas Dlouhý, asistoval #48 Šimon Havlík (7:5)
30:15 Nikolas vsítil branku střelou do teploměru po pobídce od Šímy Havlíka.
30:00 Střely ve 2. části: 11:9
27:31 GÓL HAGA Pardubice! 6:5
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #12 Jiří Schejbal, asistoval #69 Filip Zerzán (6:5)
26:17 GÓL FBŠ Všestary / Předměřice! 6:4
Branku družstva FBŠ Všestary / Předměřice vstřelil #42 Filip Peremský, asistoval #16 Jan Košťál (6:4)
26:17 Konečne se prosadil také druhý Filda! Péro měl znova přesčasy v kanclu a tentokrát konečně zavěsil! Někteří hráči Všestar mají nové dresy, obchodkář však stále hraje ve staré sadě dresu, což se očividně odráží i na tribuně.
23:21 GÓL FBŠ Všestary / Předměřice! 5:4
Branku družstva FBŠ Všestary / Předměřice vstřelil #13 Filip Macek bez asistence (5:4)
23:21 To je goat! Máca v oslabení vyrazil na ofenzivní výlet, který i přes faul zakončil přesným závěsem a Všestary vedou!
20:01 Vyloučen hráč #74 Vojtěch Stejskal družstva FBŠ Všestary / Předměřice na 2+2 minuty za sekání
20:01 Stejsky při snaze odpálit míček zasáhl při "Milevsku" Daniela Pravce, který poté zůstal ležet, po chvíli ošetřování se zvedl, doufáme, že bude v pořádku.
19:11 GÓL FBŠ Všestary / Předměřice! 4:4
Branku družstva FBŠ Všestary / Předměřice vstřelil #13 Filip Macek, asistoval #2 Tomáš Kopecký (4:4)
19:11 Všestary jako polité živou vodou srovnávají! Dží džej kej tý sťůdnt Filip Macek se trefil přesně z výběhu, a navázal tak na svou formu z minulého turnaje. Pevně doufáme, že mu to takhle bude pálit i na Subteře.
18:10 Vyloučen hráč #60 Lukáš Ročňák družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za sekání
17:53 GÓL FBŠ Všestary / Předměřice! 3:4
Branku družstva FBŠ Všestary / Předměřice vstřelil #74 Vojtěch Stejskal, asistoval #8 Tomáš Cudlín (3:4)
17:53 Všestary po zásluze snižují, keptn, ve Fortnitu znám jako "Bílej jezdec", si prošel půlku hriště a zkušeně ze středu s florbalkou z Mekáče zavěil.
17:15 Peremský úřaduje ve Smoliho kanclu, zatím však hráče s číslem 70 gólově nenapodobil.
15:00 Střely v 1. části: 14:8
13:10 Skvělé pasáž Všestar zatím bez úspěchu, domácí celek kvalitně vaří, ale chce to góly.
12:39 GÓL FBŠ Všestary / Předměřice! 2:4
Branku družstva FBŠ Všestary / Předměřice vstřelil #99 Dominik Švec, asistoval #13 Filip Macek (2:4)
12:39 Už je tam! Bleskově využitá početní převaha po porádní souhře, Koprda vybídl krásným crossem Švecína, který se znovu nekompromisně nemýlil.
12:28 Vyloučen hráč #69 Filip Zerzán družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za hrubost
12:07 Aspoň na neuznané góly zatím vedou Všestary 2:0.
11:05 Jeden z hráčů Hagy nejspíš dostane zelenou helmu, která mu bude hezky ladit k dresu, zblokoval nejeden pokus nejmenovaného akademika.
09:32 Keptn se pokusil o Michigan, stejně jako nedávno hráči týmu FBC Hradečtí Lvi Sion DDM Nová Genrace, a ten mu skvěle vyšel! Jenže naneštěstí pro něj sudí po právu odpískal vysokou hůl, branka neplatí. I tak se ale jednalo o hezký florbalový moment.
09:19 GÓL HAGA Pardubice! 1:4
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #29 Daniel Pravec, asistoval #77 Kryštof Zerzán (1:4)
08:48 Richard Klinger se vrátil k tyči, asi jako stejnojmenný granát do hry Fortnite, a stačil zasáhnout před odkrytou brankou.
08:25 GÓL HAGA Pardubice! 1:3
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #62 Jan Jadrný bez asistence (1:3)
08:25 Domácí jsou zatím jasně lepší, což se ale nepromítá ve skóre.
06:39 GÓL FBŠ Všestary / Předměřice! 1:2
Branku družstva FBŠ Všestary / Předměřice vstřelil #99 Dominik Švec, asistoval #48 Šimon Havlík (1:2)
06:39 Domácí mančaft snižuje, Šíma Havlík si zahrál na KDBho a vyslal Švecína, ten s gólmanem provedl "koupel" a zkušeně zavěsil.
06:02 GÓL HAGA Pardubice! 0:2
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #29 Daniel Pravec bez asistence (0:2)
05:04 Atmosféra v hale výrazně stoupla, dorazil už i skutečný Míla Macháček.
04:15 Wannabe Míla Macháček už začíná úřadovat, poprvé si úspěšně vyzkoušel slalom mezi soupeři.
03:03 GÓL HAGA Pardubice! 0:1
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #14 Tomáš Stehlík bez asistence (0:1)
03:03 Haga se ujímá vedení stejně jako v EAFC, první střela na bránu = první gól.
01:50 Všestary/Předměřice si zatím soupeře hezky vodí, Haga neví, kde jim hlava stojí.
00:01 Dobré odpoledne dámy a pánové, zdravím vás z Předměřic, z boxu zapisovatelů. Vítám vás u jistě strhujícího klání mezi celky FBŠ Všestary/Předměřice vs. Haga Pardubice. Na tento zápas byli Českým florbalem nominováni sudí - Slovák Maximilián Mako a předseda klubu FBC Respect Hradec Králové Petr Drahoňovský.Celý zápis utkání píše skutečný člověk, nikoliv Chat GPT. To se ovšem nedá říct o reportážích z víkendových zápasů na stránce pardubického klubu... :/ Divákům přejeme příjemnou zábavu a hráčům férovou hru.