• 45 44:07
    11:2
    (Veselý)

Finance Novák FBK Jičín B - FbK TJ Svitavy 11:2
branky: 7. Tadeáš Runčík, 10. Jakub Řeháček, 11. Jakub Šmíd, 12. Marek Kolumpek, 19. Matyáš Chaloupecký, 20. Tadeáš Runčík, 26. Vítek Jiránek, 35. Albert Veselý, 40. Patrik Nezkusil, 41. Tadeáš Povr, 45. Vítek Jiránek - 22. Joel Plecháček, 44. Prokop Brýdl; rozhodčí: Vojtěch Fof - Matěj Schőniger; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Michal Blažek 5 - Adam Linhart 14; po třetinách: 4:0, 3:1, 4:1
45:00 Střely ve 3. části: 5:2
44:08 Vítek Jiránek se znovu trefuje a jako přes kopírák
44:07 GÓL Finance Novák FBK Jičín B! 11:2
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #9 Vítek Jiránek, asistoval #7 Albert Veselý (11:2)
43:02 Svitavy ještě snižují ma 10:2
43:01 GÓL FbK TJ Svitavy! 10:2
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #19 Prokop Brýdl, asistoval #21 Joel Plecháček (10:2)
40:58 A máme to tady, po tom co se trefil Tadeáš Povr, Jičín dal už deset gólů
40:53 GÓL Finance Novák FBK Jičín B! 10:1
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #29 Tadeáš Povr, asistoval #27 Patrik Nezkusil (10:1)
39:39 Patrik Nezkusil dává gól a stav je 9:1
39:33 GÓL Finance Novák FBK Jičín B! 9:1
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #27 Patrik Nezkusil, asistoval #14 Jakub Řeháček (9:1)
35:19 Rozehrávka z půlky hřiště a Albert Veselý skóruje, tímto gólem zvyšuje na 8:1
34:57 GÓL Finance Novák FBK Jičín B! 8:1
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #7 Albert Veselý, asistoval #14 Jakub Řeháček (8:1)
30:00 Střely ve 2. části: 10:1
25:11 Vítek Jiránek po křižné přihrávce od Veselého trefuje do odkryté branky
25:03 GÓL Finance Novák FBK Jičín B! 7:1
21:28 Svitavy už se také trefují a snižují na 6:1
21:26 GÓL FbK TJ Svitavy! 6:1
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #21 Joel Plecháček, asistoval #20 Jan Moravec (6:1)
19:27 GÓL Finance Novák FBK Jičín B! 6:0
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #26 Tadeáš Runčík, asistoval #45 Martin Pekař (6:0)
18:32 Chaloupecký zvyšuje už na 5:0
18:31 GÓL Finance Novák FBK Jičín B! 5:0
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #31 Matyáš Chaloupecký, asistoval #29 Tadeáš Povr (5:0)
16:44 Vyloučen hráč #14 Jakub Řeháček družstva Finance Novák FBK Jičín B na 2 minuty za sekání
15:01 Začíná nám druhá třetina zápasu
15:00 Střely v 1. části: 10:4
14:02 Jičín zatím ovládá zápas
11:25 Jičín teď dal dva slepené góly
11:24 GÓL Finance Novák FBK Jičín B! 4:0
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #4 Marek Kolumpek bez asistence (4:0)
10:48 GÓL Finance Novák FBK Jičín B! 3:0
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #36 Jakub Šmíd, asistoval #97 Patrik Ponikelský (3:0)
09:07 Po krásné střele z rozehrávky dává gól Jakub Řeháček
09:02 GÓL Finance Novák FBK Jičín B! 2:0
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #14 Jakub Řeháček, asistoval #17 Vojtěch Maruška (2:0)
06:04 Runčík vymetl šibenici a posílá Jičín do vedení 1:0
06:01 GÓL Finance Novák FBK Jičín B! 1:0
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #26 Tadeáš Runčík bez asistence (1:0)
02:00 Oba týmy se už dostaly do velkých šancí