44
  • 44 43:35
    David PETR

FTC Vysoké Mýto - HAGA Pardubice 7:3
branky: 2. Filip Jakub Hozák, 2. Filip Jakub Hozák, 9. Ondřej Kurka, 23. Vojtěch Vančura, 27. Štěpán Klas, 29. Kristián Bodor, 36. Filip Jakub Hozák - 11. Štěpán Koblížek, 31. Štěpán Koblížek, 35. Filip Zerzán; rozhodčí: Jakub Machatý - Martin Halousek; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Michal Kurka 14 - Vojtěch Moravec 17; po třetinách: 3:1, 3:0, 1:2
45:00 Komentář hostů Šimon Tomáš (Trenér): Děkuji soupeři, rozhodčím a divákům za utkání.
45:00 Komentář domácích Dejdar Aleš (Trenér): Děkuji soupeři, rozhodčím a divákům za utkání.
45:00 Střely ve 3. části: 9:7
43:35 Trestné střílení družstva FTC Vysoké Mýto neproměnil #10 David Petr.
35:46 GÓL FTC Vysoké Mýto! 7:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #14 Filip Jakub Hozák, asistoval #9 Ondřej Kurka (7:3)
34:19 GÓL HAGA Pardubice! 6:3
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #69 Filip Zerzán, asistoval #77 Kryštof Zerzán (6:3)
30:56 GÓL HAGA Pardubice! 6:2
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #17 Štěpán Koblížek, asistoval #69 Filip Zerzán (6:2)
30:00 Střely ve 2. části: 7:5
28:58 Vyloučen hráč #77 Vojtěch Blaha družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za špatné střídání
28:28 GÓL FTC Vysoké Mýto! 6:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #6 Kristián Bodor, asistoval #9 Ondřej Kurka (6:1)
26:51 GÓL FTC Vysoké Mýto! 5:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #15 Štěpán Klas, asistoval #11 Vojtěch Vančura (5:1)
26:51 Vyloučen hráč #17 Štěpán Koblížek družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:51 Vyloučen hráč #15 Štěpán Klas družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení
22:05 GÓL FTC Vysoké Mýto! 4:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #11 Vojtěch Vančura, asistoval #15 Štěpán Klas (4:1)
15:00 Střely v 1. části: 8:5
13:09 Vyloučen hráč #14 Tomáš Stehlík družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za špatné střídání
13:09 Vysoké Mýto si zahraje přesilovou hru.
10:23 GÓL HAGA Pardubice! 3:1
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #17 Štěpán Koblížek, asistoval #29 Daniel Pravec (3:1)
08:01 GÓL FTC Vysoké Mýto! 3:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #9 Ondřej Kurka, asistoval #10 David Petr (3:0)
07:12 Vysoké Mýto na míčku.
02:52 První vetší šance Pardubic, končí ale v rukou brankaře.
02:07 Vysoké Mýto zatím převažuje.
01:49 GÓL FTC Vysoké Mýto! 2:0
01:13 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #14 Filip Jakub Hozák, asistoval #6 Kristián Bodor (1:0)