6:4
    Adam BLAŽEK
    (Bouma)

Orel Přelouč - Finance Novák FBK Jičín B 6:4
branky: 3. Aleš Krejcar, 6. František Sedlák, 14. Marek Bouma, 35. František Sedlák, 43. Anna Marečková, 44. Adam Blažek - 11. Tadeáš Povr, 17. Jakub Řeháček, 35. Tadeáš Povr, 38. Tadeáš Povr; rozhodčí: Adam Řehák - Ondřej Picek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Vojtěch Veselý 29 - Maxmilián Heršálek 40; po třetinách: 3:1, 0:1, 3:2
45:00 Střely ve 3. části: 16:13
43:28 Po Boumově krásné sólo akci dorazil vyražený míček do prázdné branky z úhlu Blažek.
43:27 GÓL Orel Přelouč! 6:4
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #6 Adam Blažek, asistoval #69 Marek Bouma (6:4)
42:29 Machač a Marečková nejprve neproměnili 2 obrovské šance domácích, nakonec ale přeci jen Marečková góla do branky hostí dotlačila.
42:25 GÓL Orel Přelouč! 5:4
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #22 Anna Marečková, asistoval #99 Jiří Kuch (5:4)
37:10 Hostující Povr projel podél pravého mantinelu a chytrou střelou nad nohu gólmana zkompletoval svůj hatrick.
37:09 GÓL Finance Novák FBK Jičín B! 4:4
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #29 Tadeáš Povr bez asistence (4:4)
36:13 Timeout Orel Přelouč
34:33 Po chybě hostí v rozehrávce se míčku zmocnil domácí kapitán a nekompromisně zavěsil pod víko. Bohužel hned po rozehrávce se hostům povedlo snížit opět na rozdíl 1 gólu.
34:32 GÓL Finance Novák FBK Jičín B! 4:3
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #29 Tadeáš Povr, asistoval #18 Lukáš Kolumpek (4:3)
34:15 GÓL Orel Přelouč! 4:2
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #37 František Sedlák bez asistence (4:2)
30:00 V závěru druhé třetiny měli domácí 2 obrovské šance, ale nastřelili jen tyč a hostujícího gólmana.
30:00 Střely ve 2. části: 13:9
18:05 Vyloučen hráč #69 Marek Bouma družstva Orel Přelouč na 2 minuty za nesportovní chování
16:47 Dvě trestná střílení v krátké době po sobě Jičín využil ke snížení na rozdíl jednoho gólu - obě prováděl hostující Řeháček.
16:46 GÓL Finance Novák FBK Jičín B! 3:2
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #14 Jakub Řeháček bez asistence (3:2)
16:24 Trestné střílení družstva Finance Novák FBK Jičín B neproměnil #14 Jakub Řeháček.
15:00 Střely v 1. části: 17:10
13:10 Marek Bouma se vytočil od mantinelu a prostřelil hostujícího gólmana střelou tahem.
13:09 GÓL Orel Přelouč! 3:1
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #69 Marek Bouma, asistoval #6 Adam Blažek (3:1)
10:23 Hostující Povr prostřelil přes clonící hráče domácího gólmana a snižuje na rozdíl jediného gólu.
10:22 GÓL Finance Novák FBK Jičín B! 2:1
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #29 Tadeáš Povr, asistoval #26 Tadeáš Runčík (2:1)
06:00 Po samostatné akci se prosadil domácí kapitán a Orel vede o 2 branky.
05:59 GÓL Orel Přelouč! 2:0
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #37 František Sedlák bez asistence (2:0)
03:00 Aleš Krejcar se pěkně uvolnil na levém mantinelu a střelou nad rameno překonal hostujícího brankáře - domácí se dostávají do vedení.
02:59 GÓL Orel Přelouč! 1:0
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #53 Aleš Krejcar, asistoval #99 Jiří Kuch (1:0)