1

2

3.

FBC Trutnov (DTJ) - FTC Vysoké Mýto 3:4pn
branky: 7. Matyáš Bečka, 16. Jan Zuzánek, 28. Jan Zuzánek - 8. Patrik Držmíšek, 15. Jakub Pokorný, 29. Filip Jakub Hozák, N Jakub Pokorný; rozhodčí: Daniel Hejna - Jakub Škoda; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Veteška 11 - Michal Kurka 14; po třetinách: 1:2, 2:1, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Trutnov (DTJ) hráč #68 Matěj Novák , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FTC Vysoké Mýto hráč #68 Jakub Pokorný a vstřelil rozhodující gól (3:4).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Trutnov (DTJ) hráč #97 Martin Jakl a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FTC Vysoké Mýto hráč #14 Filip Jakub Hozák a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Trutnov (DTJ) hráč #17 Jan Zuzánek , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Střely ve 3. části: 7:4
43:22 Timeout FBC Trutnov (DTJ)
34:34 Vyloučen hráč #15 Štěpán Klas družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za vysoká florbalka
30:00 Střely ve 2. části: 9:5
28:28 GÓL FTC Vysoké Mýto! 3:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #14 Filip Jakub Hozák, asistoval #5 Patrik Držmíšek (3:3)
27:51 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 3:2
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #17 Jan Zuzánek, asistoval #18 Jindřich Zelenka (3:2)
15:31 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 2:2
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #17 Jan Zuzánek, asistoval #97 Martin Jakl (2:2)
15:00 Střely v 1. části: 1:5
14:15 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #68 Jakub Pokorný, asistoval #11 Vojtěch Vančura (1:2)
07:42 GÓL FTC Vysoké Mýto! 1:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #5 Patrik Držmíšek, asistoval #16 Bruno Pácha (1:1)
06:07 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 1:0
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #14 Matyáš Bečka, asistoval #20 Tomáš Vondráček (1:0)
01:26 Vyloučen hráč #97 Martin Jakl družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za sekání