• 42 41:27
    2
    Antonín ŠIMERDA

FbK Orlicko-Třebovsko B - FBC Dobruška 7:6
branky: 9. Jan Vaňous, 15. Petr Plašil, 21. Filip Mareš, 28. Ladislav Miláček, 32. Jan Kulhavý, 36. Petr Plašil, 41. Jan Vaňous - 11. Jakub Frajvald, 12. Jiří Malý, 19. Jiří Malý, 19. Matyáš Holanec, 35. Simon Švorčík, 36. Alexandr Lánský; rozhodčí: Jan Matějka - Jiří Němec; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Jan Pohanka 5, Patrik Marek 9 - Jakub Tamáš 15; po třetinách: 2:2, 2:2, 3:2
45:00 Střely ve 3. části: 8:8
41:27 Vyloučen hráč #55 Antonín Šimerda družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
40:54 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko B! 7:6
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil #91 Jan Vaňous, asistoval #16 Petr Plašil (7:6)
35:53 GÓL FBC Dobruška! 6:6
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #75 Alexandr Lánský, asistoval #26 Jiří Malý (6:6)
35:25 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko B! 6:5
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil #16 Petr Plašil bez asistence (6:5)
34:16 GÓL FBC Dobruška! 5:5
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #3 Simon Švorčík, asistoval #11 Tobiáš Skočdopole (5:5)
31:52 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko B! 5:4
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil #22 Jan Kulhavý z trestného střílení (5:4)
31:00 Vyloučen hráč #4 Michal Hertík družstva FBC Dobruška na 2 minuty za bránění ve hře
30:00 Střely ve 2. části: 8:7
27:40 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko B! 4:4
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil #38 Ladislav Miláček, asistoval #91 Jan Vaňous (4:4)
25:47 Skočdopole se inspiroval ze hry Fortnite a přinesl si na střídačku chug jug. Odteď má novou přezdívku Skočprobarel.
24:34 Monster save od domácího brankáře, který teď podržel svůj tým.
20:31 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko B! 3:4
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil #41 Filip Mareš, asistoval #76 Petr Marhold (3:4)
20:31 Střídání brankáře. Nový brankář #93 Patrik Marek družstva FbK Orlicko-Třebovsko B
20:31 Dělovka od obránce Filipa Messiho Mareše, který svým golfem málem protrhl síť. Výplety branky jsou ale v nejlepším provedení.
18:35 GÓL FBC Dobruška! 2:4
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #42 Matyáš Holanec, asistoval #11 Tobiáš Skočdopole (2:4)
18:19 GÓL FBC Dobruška! 2:3
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #26 Jiří Malý, asistoval #96 Jakub Frajvald (2:3)
16:22 Skočdopole teď skočil do pole a uvařil nejgenialnější nahrávku za celý dnešek.
15:00 Střely v 1. části: 6:4
14:09 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko B! 2:2
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil #16 Petr Plašil, asistoval #87 Ondřej Plašil (2:2)
11:58 GÓL FBC Dobruška! 1:2
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #26 Jiří Malý, asistoval #11 Tobiáš Skočdopole (1:2)
10:53 GÓL FBC Dobruška! 1:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #96 Jakub Frajvald, asistoval #32 Gabriel Váňa (1:1)
09:21 Vyloučen hráč #16 Petr Plašil družstva FbK Orlicko-Třebovsko B na 2 minuty za nedovolené vrážení
09:21 Domácí Plašil teď zákrokem na kriminál sundal hráče hostí a v našem koutku ho máme v tomto zápase už podruhé.
08:32 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko B! 1:0
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko B vstřelil #91 Jan Vaňous, asistoval #84 Jan Auxt (1:0)
06:28 Vyloučen hráč #16 Petr Plašil družstva FbK Orlicko-Třebovsko B na 2 minuty za sekání
05:10 Domácí zatím více na míčku.