1

0

3.

FBC LETOHRAD - Orel Orlice - FBC DONAP Česká Skalice 5:4pn
branky: 11. Michal Tejkl, 16. Nikolas Brdíček, 38. Filip Adamec, 42. Filip Adamec, N Nikolas Brdíček - 17. Karel Geťko, 26. Adam Bartoň, 37. Václav Lonc, 42. Karel Geťko; rozhodčí: Andrea Nožičková - Vladimír Lešák; vyloučení: 3:0; využití: 0:2; zásahy brankářů: Alex Škarupa 20 - Jiří Krsek 20; po třetinách: 1:0, 1:2, 2:2
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DONAP Česká Skalice hráč #49 Horác Al Sofy , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice hráč #71 Dominik Appl , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DONAP Česká Skalice hráč #10 Ondřej Sedláček , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice hráč #75 Nikolas Brdíček a vstřelil rozhodující gól (5:4).
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DONAP Česká Skalice hráč #88 Václav Lonc , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice hráč #16 Filip Adamec , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Střely ve 3. části: 9:12
41:41 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 4:4
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #16 Filip Adamec bez asistence (4:4)
41:03 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 3:4
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #11 Karel Geťko, asistoval #88 Václav Lonc (3:4)
40:12 Timeout FBC DONAP Česká Skalice
40:12 Vyloučen hráč #65 Tereza Skalická družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice na 2 minuty za sekání
37:02 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 3:3
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #16 Filip Adamec, asistoval #75 Nikolas Brdíček (3:3)
36:31 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 2:3
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #88 Václav Lonc, asistoval #9 Jakub Kudera (2:3)
30:00 Střely ve 2. části: 10:6
25:14 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 2:2
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #15 Adam Bartoň, asistoval #49 Horác Al Sofy (2:2)
16:27 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 2:1
16:24 Vyloučen hráč #71 Dominik Appl družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice na 2 minuty za hrubost
16:18 Vyloučen hráč #64 Daniela Marková družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice na 2 minuty za špatné střídání
15:59 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 2:0
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #75 Nikolas Brdíček, asistoval #16 Filip Adamec (2:0)
15:00 Střely v 1. části: 5:6
10:20 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 1:0
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #77 Michal Tejkl, asistoval #75 Nikolas Brdíček (1:0)