• 33 32:44
    10:3
    (Škvrna)

FbC POL-SKONE Hradec Králové - FbC Skuteč 10:3
branky: 10. Adam Stejskal, 13. Tomáš Chleborád, 15. Adam Urbánek, 16. Jan Procházka, 19. Hynek Hanzlík, 25. Tomáš Chleborád, 25. Filip Šulc, 26. Jakub Císař, 32. Hynek Hanzlík, 33. Jan Procházka - 8. Václav Kaňka, 26. Karel Břeň, 27. Karel Břeň; rozhodčí: Pavel Špryňar - Jakub Kadrman; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Dominik Janeček 15 - Daniel Motl 4, Jáchym Prokop 6; po třetinách: 1:1, 4:0, 5:2
36:00 Střely ve 3. části: 9:10
32:44 GÓL FbC POL-SKONE Hradec Králové! 10:3
Branku družstva FbC POL-SKONE Hradec Králové vstřelil #5 Jan Procházka, asistoval #19 Jáchym Škvrna (10:3)
32:27 Dvořák si povodil dva Hradecké hráče, následně byl povalen na zem
31:16 GÓL FbC POL-SKONE Hradec Králové! 9:3
Branku družstva FbC POL-SKONE Hradec Králové vstřelil #47 Hynek Hanzlík, asistoval #34 Jakub Císař (9:3)
29:12 Obrovský zmatek před bránou Hradce, gól ale nepadl
28:05 Vyloučen hráč #35 Tomáš Chleborád družstva FbC POL-SKONE Hradec Králové na 2 minuty za sekání
26:14 GÓL FbC Skuteč! 8:3
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #7 Karel Břeň, asistoval #88 Tadeáš Glänzner (8:3)
25:50 GÓL FbC POL-SKONE Hradec Králové! 8:2
Branku družstva FbC POL-SKONE Hradec Králové vstřelil #34 Jakub Císař, asistoval #47 Hynek Hanzlík (8:2)
25:08 GÓL FbC Skuteč! 7:2
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #7 Karel Břeň bez asistence (7:2)
24:47 GÓL FbC POL-SKONE Hradec Králové! 7:1
Branku družstva FbC POL-SKONE Hradec Králové vstřelil #75 Filip Šulc, asistoval #2 Adam Stejskal (7:1)
24:47 Střídání brankáře. Nový brankář #25 Jáchym Prokop družstva FbC Skuteč
24:28 GÓL FbC POL-SKONE Hradec Králové! 6:1
Branku družstva FbC POL-SKONE Hradec Králové vstřelil #35 Tomáš Chleborád bez asistence (6:1)
24:00 Střely ve 2. části: 9:4
23:27 Císař trefuje tyč
20:14 Šulc zase padá, asi za to může jeho růžová hlava
18:46 GÓL FbC POL-SKONE Hradec Králové! 5:1
Branku družstva FbC POL-SKONE Hradec Králové vstřelil #47 Hynek Hanzlík, asistoval #21 Alexandr Fedenciuc (5:1)
18:08 Šulc se ocitl sám před brankářem Motlem, ale bránu výrazně netrefil a při střídaní spadl
15:32 GÓL FbC POL-SKONE Hradec Králové! 4:1
Branku družstva FbC POL-SKONE Hradec Králové vstřelil #5 Jan Procházka bez asistence (4:1)
14:21 GÓL FbC POL-SKONE Hradec Králové! 3:1
Branku družstva FbC POL-SKONE Hradec Králové vstřelil #69 Adam Urbánek, asistoval #21 Alexandr Fedenciuc (3:1)
12:20 Chleborád si za tento gól zaslouží minimálně tři chleby
12:19 GÓL FbC POL-SKONE Hradec Králové! 2:1
Branku družstva FbC POL-SKONE Hradec Králové vstřelil #35 Tomáš Chleborád, asistoval #22 Jakub Vejs (2:1)
12:00 Střely v 1. části: 2:4
09:39 Stejskal využívá přečíslení 2 na 1
09:38 GÓL FbC POL-SKONE Hradec Králové! 1:1
Branku družstva FbC POL-SKONE Hradec Králové vstřelil #2 Adam Stejskal, asistoval #4 Matyáš Maivald (1:1)
07:29 GÓL FbC Skuteč! 0:1
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #13 Václav Kaňka, asistoval #72 Šimon Ficek (0:1)
06:39 Motl předvádí parádní zákrok
02:12 Rozhodčí Kadrman signalizoval vyloučení Skutče, za příliš mnoho hráčů na hřišti, když se jeijich hráč řitil sám na gólmana, po komunikaci se svým kolegou vyloučení odvolali
00:20 Bárta se od prvních minut rve jak lev